Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Puisītis vai meitenīte?

​Sveiki visiem! 

Vai jūs ticat seņču ticējumiem un to, ka dažādos veidos var paredzēt bērniņa dzimumu? 
Nu piemēram , par adatu un diegu: 

Ka ieverot diegu adatā un turot virs vēdera , adata kustas apļa veidā - meitene ,vai ja turpu- šurpu, tad puisītis

Varbūt zinat vēl interesantus veidus vai arī kādus ticējumus?

Man bija 2 sapņi kuros atnāca puisēns līdzīgs kā tēvs. 
Otrajā sapnī bērniņš sauca dažādus vārdus , ko diemžēl es neatceros.
Saka , ka sapnis atkārtosies vēlreiz , neilgi pirms dzimšanas, tikai šoreiz vārdus atcerēšoties. 
J

ūsu domas un viedokļi? 

Ievietots 16. aug 2016 21:55

Ieraksti komentāru
Secība:

Albīna

Par diegu un adatu esmu dzirdeejusi.Tagad audzinu 2 gadus mazinju meitinju
Pievienots 16. aug 2016 21:57

Atbildēt komentāram

Albīna

Jaa biju dzirdejusi un ari es sev dabuju pirms arsta zinat ka bus meitenite.Tagad audzinu mazinju princesiti
Pievienots 16. aug 2016 21:58

Atbildēt komentāram

JapJap

Man atkal visi teica, ja slikti- bus meita. Tad ari, ja palieku skaistaka, bus dels. Ja saldumus gribas-meita, ja salu- dels. Es nevareju saprast. Tomer, zinaju, ka bus dels, jo veders zemu atradas jau no pasa sakuma un bija tada nojauta. 19.nedelas sonografa vareja super redzet, ka puisits. Tagad gaidu, kad dzims. Vel tik mazak par menesi.
Pievienots 21. sep 2016 07:18

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE