Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

mārīte 1991

neizdodas grūtniecība

Labcakar. Lasu par pozitīvām sajūtām, kad uzzinat,ka esat stāvoklī.
Bet padalieties, tās jaunās māmiņas kurām tas neizdevās pēc pāris naktīm bez izsargāšanos?!
Es mēģinu tikt pie bērniņa jau 5 gadus... Divi gadi no tiem bija ar bijušo draugu, un nu jau nedaudz vairāk kā 2 gadus ar likumīgo vīru.. kam tikai neesmu gājusi cauri. Vairākus gadus ārstēja cistu olnica, tad izopereja. Pēc tam pārāk maz sievišķo hormonu, dzēru zāles.. Viss bija ok.
Tad izrādijās slikta olvadu caurlaidiba.. Iztīrīja olvadu..Bet cerības niecīgas pašai palikt stāvoklī.. Tik daudzas reizes ejot ārā no ārsta kabinetu ar noraudatam acīm, jo tik ļoti vēlos bērniņu.. Cik daudz negulētas naktis un asaras.

Trūkst spēka tālāk cīnīties.. Depresijas mani moka..
Ar vīru jau daudz ko domājam.. Gan par mākslīgo apaugļošanu, gan par adopciju.. Nezinu godīgi sakot, ko tālāk darīt.. Gadi iet uz priekšu.. Nekad nebiju domājusi, ka kļūt par māmiņu, būs man neiespējama misija.. Ne dzeru, ne smēķēju.. Tām kuras negrib bērnus, dzimst viens pēc otra.. Viss ir tik netaisni. 

Ievietots 10. aug 2016 20:08

Ieraksti komentāru
Secība:

sandra2345

Lasu tavu pieredzi un liekas ,ka esi uzrakstijusi manu stastu.Zinu ,ka visi mierinājuma vardi liksies pliekani.Pašai ir doma aizbraukt uz kādu svētvietu ,varbūt līdzēs ,Esmu piedzīvojusi vienu MA un vienu SA abus iši pirms 1 trimestra beigām .Ārsti apgalvo abi ar vīru esam vesali un problēmām nevajadzētu būt. BET IR ! Esi mēģinājusi pasekot kad ir auglīgās dienas ?
Pievienots 11. aug 2016 14:18

Atbildēt komentāram

mārīte 1991

Neesmu skaitijusi auglīgas dienas, bet milejamies bieži domāju ka noteikti arī tajas dienās tad trāpām. Tik smagi ir ka apsveru iet pie psihologu. Jo viss tik ļoti sakrajies Tik daudz naudas un nervi pazaudēti. Sākumā domaju ka neizdodas dēļ asins grupām, jo man man pirmā pozitīvā, bet vīram ceturtā negatīva. Ārsts teica tas nav pie vainas.. Zinu ka nav labi sevi vainot, bet bieži to daru
Pievienots 11. aug 2016 19:53

mārīte 1991

Gribas pamēģināt mākslīgo apaugļošanu, bet bail ka neizdodas tad pavisam sagrauta justos.Turklāt ja vēl pazaudētu lielu naudu, kas nedotu panākumus.. Tomer jārēķinās ar 3000-4000€. Smagi liekas drīz psihologa palīdzību būs jāmeklē.
Pievienots 11. aug 2016 20:01

Atbildēt komentāram

Bumbulitis008

Sveika! Vai vēl aiz vien cenšaties tikt pie maza brīnumiņa? Vai arī tas jau ir izdevies?
Pievienots  6. okt 2016 10:05

Atbildēt komentāram

ingunisa

Es ieteiktu aiziet pie psihologa - bet tad ir jāatrod tāds, kuram patiesi uzticaties. Varbūt uzrokas kādas pagātnes negatīvās programmas vai situācijas, kuras zemapziņā traucē tikt pie bērniņa. Kaut kādas bailes, pārdzīvojumi vai traumas? Psihologs jau nenozīmē diagnozi - tas ir cilvēks, kurs palīdz uzrakt problēmas cēloni. Ja vēlies sīkāk aprunāties -raksti privāti, nosūtīšu e-pastu
Pievienots  8. okt 2016 21:02

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE