Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Mazuļa apgādāšana

Sveikas meitenes , man mazulis gaidāms uz decembra sākumu, tātad ziema, auksts laiks. 
Padalieties māmiņas ar lietiņām, ko labāk un cik daudz pirkt?
saprotu, ka viss, kas nepieciešams uz slimnīcu sarakstus jau dod un tā, bet tik un tā.

Ja mazais dzimst ziemā labāk pirkt siltākos kompelktiņus vairāk un tos plāniņos mazāk? Būtībā istabā jau noteikti der plānais, savukārt kkur dodoties jāvelk siltāks.. 
Droši vien kombinezonus jāskatās. Kā arī siltākas cepurītes vairāk un cimdiņus. 
Ko Jūs pirkāt? Vienk.naudiņas arī nav tik daudz, gribas jau pēc iespējas atbilstošāk sapirkt, lai nav tā, ka sapērku plānākas drēbītes, beigās skrienu pirkt biezākas un protams, pavasarī jau vairāk plānās drēbītes palikušas par mazu.  

Ievietots 6. aug 2016 19:54

Ieraksti komentāru
Secība:

JapJap

Sveika! Man gaidāms oktobrī, bet ziema arī priekšā. Man ir 2 biezi flīša kombinzoni, vairaki siltie kombinzoni ar vilninu iekšā uz izmēriem 0-3 un 3-6 mēneši. Ratiem 2 planāki guļammaisiņi, viens ko lietot, ja nav loti auksta ziema un viens ar aitas vilnu + vairaki dažāda biezuma plediņi un 2 sedziņas. Drebītes ir gan plānās, gan biezās. Varbūt ir parāk daudz? Nezinu. Es esmu vacēja- varbūt noderēs, varbūt vajadzēs, ja nu varbūt vajag.
Pievienots 27. sep 2016 09:54

Atbildēt komentāram

Elīna..

Sveika, man dēliņš piedzima pagājušā gada rudenī, bet varu padalīties ar pieredzi. Pats labākais pirkums izrādījās Lodger guļammaiss ar izņemamu oderi (derēja gan ziemai, gan pavasarim). Sākumā bijām iegādājušies kombinzonu (no tā izaug jau nepilnu 2 mēn laikā un vajag citu), bet nav ērti ne mazajam, ne vecākiem "iepakot/izpakot" rociņas un kājiņas īsajā vietā un no tās (sevišķi aizmigušam). Sākumam man pilnīgi pietika ar 5 istabas komplektiņiem, guļammaisu, 2 āra cepurītēm un siltākām jaciņām (uz stundiņu izejot ārā ar guļošu bērniņu tik ātri nesmērējas), cimdiņus parasti jaundzimušo āra apģerbam nevajag
Pievienots 28. sep 2016 11:22

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE