Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Vai Laimes noslēpumi ir katram savi, vai visiem vienādi?

"Kritiķi saka, esejas tās neēsot, varbūt tās varētu nosaukt par kaprīzēm, bet navaru atzīt, ka rakstot šo grāmatu būtu gribējis niķoties..." I.Ziedonis

Tā savu grāmatu "Epifānijas" iesāka Imants Ziedonis, kurš dalās ar savām dzīves atziņām, tas ir kolosāli, iedvesmojoši, enerģiski, aizraujoši un varbūt pat nepārspējami... 
Pirms 4 gadiem es sāku meklēt laimīgas dzīves noslēpumus, biju egoists, pašapmierināts ar sevi, domāju, ka pasaule pieder tikai man, taj;a laikā man bija vienalga uz citiem cilvēkiem, domāju, ka laime slēpjas naudā, un jo vairāk Tev viņas irjo bagātāks Tu esi, es necienīju savus vecākus,  sabojāju attiecības ar draugiem, daudziem kolēģiem, daudziem sev tuviem cilvēkiem... Klusās naktīs es nevarēju saprast, kāpēc es esmu nelaimīgs, kāpec man daudz, kas nesanāk, man bija izveidojušies sava veida kompleksi, es ļoti pārdzīvoju, par to, ko par mani runā citi, es pārdzīvoju par to, kā es izskatīšos citu acīs, ko par mani padomās, es atteicos no daudziem saviem sapņiem, jo baidījos, ko par man kāds anonīmais "Fans" uzrakstīs sudzibas.lv, ko par mani runās man aizmiguras, baidījos no anonīmiem komentāriem uz manu adresi, baidījos, no tā ka uzradīsies kāds "gudrinieks" Kuram protams ir savs viedolis un viņš grib mani mācīt par to, ko pats nesaprot, bet domā ka zin labāk...
Tā nu es dzīvoju ļoti bēdīgu dzīves veidu, un savārīju daudz nepatikšanas, iepinos dažādās ķezās un viss tikai tāpēc, ka man bija sapņi, kurus es baidos piepildīt, jo baidījos no citu viedokļa... Tā bija iekšēja cīņa ar sevi... Pagāja gadi, es biju noguris no likās nebeidzamās iekšējās cīņas ar sevi, depresija, nepašpārliecinātība, bailes- bet, kas ir pats galvenais, Tu to neizrādi, Tu smaidi un izliecies, ka viss ir kārtībā, tomēr, kasir tā laime? Kas ir dzīves Jēga? Kas ir jādara, lai piepildītu savus sapņus, mērķus? Vai visas gudrās grāmatas par domu spēku, par pozitīvo enerģiju ir tikai "aizmālējums"? Vai mēs nedrīkstam sapņot? Vai ja mūsu sapņi ir pārāk lieli mēs uzreiz kļūstam par aprunāšanas objektu? 
Man ļoti patīk smīdināt cilvēkus, dziedāt bez iemesla, vadīt pasākumus, komunicēt ar cilvēkiem, bet es to nedarīju, jo baidījos, un sapratu, ka tajā laimes nav, Tad kādu dienu, es izlasīju Donalda Trampa grāmatu, un tā mani iedvesmoja, iedvesmoja tas, ka viņš ir apspriedes objekts, viņš tik daudziem nepatīk, tik daudzi par viņu tenko un nicina viņu, bet viņam ir vienalga, jo viņš ir laimīgs, viņš ir garīgi pilnveidots, materiāli pārticis, viņam ir mīloša ģimene, piedzīvojumiem bagāta dzīve, jo viņš dara to, kas viņam patīk- viņš slēdz darījumus, viņš nedomā par naudu, par to, ko par viņu padomās, bet viņš fokusējas tikai uz vienu- uz darījuma slēgšanas procesu, Ričards Brensons, Bodo Šēfers, Roberts, T. Kiosakī, Cukenbergs un pat Bills Geitss savās grāmatās raksta tieši to pašu- aizmirsti, ko par Tevi padomās, bet konsentrējies tikai uz to, kas Tev patīk, baudi tagadni un vienmēr esi poizitīvi noskaņots, es nolēmu pamēģināt, un mana dzīve mainījās, mainījās pasakaini, es sāku piesaistīt sev apkārt tikai pozitīvus cilvēkus, kad es eju staigāt ar suni, pretīmnākošie cilvēki smaida un mēs apmainamies ar komplilemtiem, tā ir tik kolosāla sajūta, kad Tu dari to, kas Tev patīk, un gūsti no tā baudu, Tu saproti, ka iespējams ir viss. 
Es nolēmu šo tēmu attīstīt, un iegūt vēl vairāk zināšanas par to, kas ir laime, kā sasniegt virsotnes, kas ir garīgās vērtības, kā sasniegt materiālo labklājību un vai tas irlabi vai slikti, būt bagātam? 
Es izlasīju daudz grāmatas, es satiku daudz cilvēkus ar kuriem par šo tēmu runāt, es devos ceļojumā, lai atrastu atbildes uz jautājumiem, kas mani interesē, un tad es piedzīvoju tādu kā impulsu sevī, izjutu nezināmu spēku, par apgaismību es to negribētu saukt, bet par iedvesmu baudīt dzīvi šeit un tagad- JĀ, mums ir jādara tikai un vienīgi tas, kas mums patīk, bailes ir lielākā bremze doties uz priekšu, skaudība un pārākums par citiem ir magnēts neveiksmēm, es esmu laimīgs, jo es esmu sapratis, kair jāmīl katrs cilvēks, jādara, tas, kas patiesi patīk, jāizvirza mērķi, un jāsasniedz tas. nevaig pieķerties situācijām "Viņa mani krāpa" vai arī "Viņi neapmaksāja man rēķinu" vai arī "Viņš mani aizvainoja" un par to tik ilgi pārdzīvot, nekas nav mūžīgs ir tikai šis mirklis, un tas mirkls ir tieši tāds, kādu mēs to izveidojam, par to, ko mēs piedzīvojam šodienā, mēs varam pateikt tikai un vienīgi paldies sev, sev un nevienam citam. Mīlestība ir mūsu pavadonis ceļā uz labklājīgu dzīvi... Es Jūtos Laimīgs un pateicīgs par to, kas man ir, par cilvēkiem kas ir ar mani un par to, kāds es esmu. Es katram vēlu piedzīvot savu atklāsmi, izprast neizprotamo un saprast-nesaprotamo. Šī pasaule irskaista, šī dzīve ir skaista, un mēs, tieši mēs esam tie kas viņu veido, Mēs esam planētas Zeme attīstības scenārija autori, ja mums kāds nepatiks, kādam nepatiksim mēs, ja mēs kādam gribēsim ieriebt, kāds gribēs ieriebt mums, Ko sēsi to pļausi, liecina sens sakāmvārds, bet varbūt Dieva ieteikums...
Atcerieties tikai to, ka šis princips darbojas arī pretēji, ja Tu darīsi labu, kāds gribēs labu darīt Tev, ja Tu gribēsi palīdzēt, kāds gribēs palīdzēt Tev, ja Tu gribēsi rūpēties, kāds gribēs rūpēties par Tevi...
Laimīgas dzīves noteikumi- Domā par savu veselību, disciplinē sevi, izvirzi sev mērķus, dari tikai to, kas Tev patīk, izturies pret apkārtējiem ar mīlestību, jo mēs visi esam viens vesels, kas veido kautko ļoti lielu un spēcīgu...
*Celies līdz ar sauli;
*Esi pateicīgs par visu, kas Tev ir;
*Katru rītu skrien- vingro;
*Meditē- skaiti mantras- lūdz Dievu;
*Uz lapiņas raksti savus mērķus un sapņus;
*Plāno savus dienas darbus;
*Esi pozitīvs;
*Kalpo citiem cilvēkiem;
*Mīli un mīlēs Tevi;
*Pavadi laiku dabā;
*Rūpējies par savu veselību, ēd veselīgi, dzer ūdeni, lasi grāmatas, visu laiku pilnveidojies, nebaidies, un tiecies pēc visa, ko sirds kāro! 
No sirds novēku visiem saticību, veiksmi, veselību, mīlestību un apmierinātību ar sevi un savu dzīvi,
Rihards Čerkovskis

Ievietots 13. jūl 2016 14:00

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE