Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Mājdārziņš "Rasa"

Sveicieni! 
Daži mūsmāju draugi dodas uz pašvaldību dārziņiem, tāpēc ir brīvas vietiņas! 
Uzņemam uz pilnu dienu 7.30-19.00, uz nepilnu dienu 7.30-12.30! Iespēja nākt gan katru dienu, gan atsevišķas dienas! Iespēja saņemt pašvaldību līdzfinansējumus 
Gaidām bērniņus jau no 1 gada vecuma!
Sazināties ar mums var :
E:

 
T.29788952 (arī watsapp) vai FB.

Mūsmājās bērnus ne tikai pieskata. Mēs ejam rotaļās, dziedam, spēlējam instrumentus, dejojam, zīmējam, līmējam, krāsojam. Darbojamies ar plastilīnu vai sāls mīklu. Lielākie mācās mammas un tēta burtu, savu un māsas burtu, kaķa un zaķa burtu. Skaitām pakāpienus ejot pa trepēm, kā arī pirkstuspēles pirms katras ēdienreizes vai sēžot smilšu kastē. 
Milzīgs prieks, ka vecāki sūta video, kā bērns mājās skaita pirkstuspēles, sūta bildes, kā bērns mājās šķiro makaronus vai arī priecājas par to, ka bērns ir sācis savienot jau divus vārdus kopā. Fantastiska sajūta, ka mēs visi kopā priecājamies par bērnu panākumiem un jaunām prasmēm. 
 
Tiekamies!

Ievietots 13. jūl 2016 09:39

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE