Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Ģimenēm draudzīgas teltsvietas - Positivus

Draugi! Mēs tiekamies atkal - POSITIVUS!
10 gadi festivālam un arī visiem labi pazīstamie "Dzeņi" šo gadu laikā ir izauguši par "VECdzeņiem". Labākais tikai seko - arī šogad festivāla POSITIVUS laikā esi laipni aicināts pieparkot savu telti "VECdzeņos".
Visi, kuri šeit jau pabijuši, zina, ka "VECdzeņos" saule spīd spožāk, lietus līst mazāk, zāle ir zaļāka un festivāls - labāks.
Piemērota vieta atradīsies gan palielākiem bariņiem, gan mierīgākām ģimenēm - viss kā pienākas.
Visiem, kuri “VECdzeņu” burvību taisās izbaudīt pirmo reizi, informējam, ka piedāvājumā ir teltsvieta, āra WC, vēsa !DUŠA!, dzeramais ūdens, iespēja uzlādēt savu mobilo telefonu un burvīga atmosfēra visu festivāla dienu garumā.
Atrašanās vieta - 500m (ar shortcutu 200m) no lielās telšu pilsētiņas
Pieteikšanās e-pastā (Pieteikties savlaicīgi - vietu skaits ierobežots!)

Tiekamies!Ievietots 6. jūl 2016 09:23

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE