Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Līdz maija beigām

Sveiki. Meklējam jauku sievieti, kura varētu izņemt no skolas mūsu pirmklasnieku un pavadīt ar viņu 1-2 stundas, kamēr mēs atbraucam no darba. Skola atrodas Imantā. 69.vidusskola. 

Ievietots 6. mai 2016 06:47

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

mošķis

Sveiki! Vai atradāt palīgu ? Ja nē, labprāt palīdzētu jo mans bērns arī iet pirmajā klasē 69. vsk.varbūt vienā klasē!
Pievienots 16. mai 2016 11:19

Atbildēt komentāram

Anonīms

Labdien! Esmu no Imantas,mācos Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā,man ir 16.g. un meklēju kur pēc mācībām varētu piepelnītos.Meklēju auklītes vakanci jo man ir liela liela pieredze ar bērniem,sākot ar palīdzēšanu brāļa dvīņu auklēšanā beidzot ar brālēna 6.g. vecās meitas pieskatīšanu vassarā. Būtu ļoti priecīga atkal padarboties kopā ar kādu bērnu. Ja Jūsu sludinājums ir spēkā gaidīšu Jūsu
Pievienots  3. apr 2017 14:57

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE