Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Interjera priekšmeti - gaismas objekti, lampas. u.c.

Sveicināti! Vai ziniet kādus specifiskus interjera priekšmetus, kas labi izskatās pie sienas? Nesen atradu ko šādu:

. Tikai es īsti nezinu vai esmu tam jau gatava, varbūt ziniet ko līdzīgu, tikai kur jau ir gatavi risinājumi pa dažādām tematikām? Tie ''depo'' varianti ar jūras skatiem, ne visai saista.. Lai vai kā, labprāt uzklausītu, ja ir redzēts, kas līdzīgs, kur teiksim, lampa ir apveltīta ar gaumīgu dizainu vai tieši otrādi, ir šāda te ''glezna'', kas ir izgaismota un cik saprotu spēj arī darboties kā naktslampiņa! Papētot viņu lampu ir iespējams pasūtīt dažādos izmēros, kā arī pat iesūtīt savu attēlo.. bet, kā teicu, sākumām nezinu vai gribu šādu te individuālu risinājumu, labāk aprobežotos jau ar ko gatavu!

Ja ir kādi ieteikumi droši, der ieteikumi gan no Rīgas puses, gan no Kurzemes, pa cik attālums nav tik būtisks.
Paldies!

Ievietots 3. mai 2016 11:11

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Subkektīvi man šāds gaismas priekšmets kā linkā liekas bezgaumīgs.
Pievienots  3. mai 2016 12:51

Atbildēt komentāram

Marija

Piekrītu, ka foršāk ir, ja priekšmets ir daudzmaz dzīvs un izceļas. Tāpēc jau es lūkoties pēc kā, kas ļoti labi iederas un radītu tādu kā siltu toni telpā. Tikai pašlaik īsti nav idejas un zinu, ka ir viens otrs, kas paša rokām ir darinājis ko varen jauku. Lai vai kā, manuprāt tik traki nav ar tām gaismas gleznām, ja jau to attēlu var paši izvēlēties. Bet varbūt arī līdz galam nesapratu gluži, kas domāts ar to bezgaumīgumu. Vismaz man tik ļoti neliekas, ka ja pareizi izvēlas bildi un krāsas, ka tā bilde būs tāda mākslīga un nedzīva. Vienkārši pašai šāds risinājums pašlaik īsti neder un gan jau kā spec. pasūtījums maksā arī kādu naudu.
Pievienots  5. mai 2016 06:35

LAPAS KARTE