Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

grutnieciba

sveikas mammas, nesen uzzinajam ka gaidam bebi, bet sodien no rita aizdomajos, kapec man nav ne vienas pazimes, ne sapigas krutis ne paliek, lielakas, tikkai nav MR un tests pozitivs pastastat kadas jums bija pirmas sajutas, tads nemiers sirdi iestajies 

Ievietots 28. apr 2016 05:59

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Zhaga

Pazīmes var arī vēlāk parādīties. Vemšana piemēram man vispār neparādījās. Vai reiboņi... Tas, ka nav nekādu pazīmju var arī nozīmēt to, ka tavs organisms mazo radībiņu ir pieņēmis un necīnās pret to kā pret svešu organismu, kas mēdz notikt. Tas var arī nozīmēt to, ja tev nav pazīmju, ka tev pašai ir ļoti spēcīgs organisms, ka netrūkst nekādu vielu, kas ir vajadzīgas mazā augšanā un attīstībā. Krūtis man sāka piebriest vēlāk ;-) nebija no paša sākuma.
Pievienots 28. apr 2016 07:04

Atbildēt komentāram

madagaskara88

Man vienīgā sūdzība bija sāpes labajā sānā. Gāju pue daktera par aizdomām uz aklo zarnu, bet nē,pozitīvs tests. Ideāla grūtniecība bez nekādām pazīmēm.
Pievienots 29. apr 2016 13:16

Atbildēt komentāram

maijvabole

Ir slikta dūša ir slikti. Kādai nav slikta dūša-atkal slikti. Būtu priecājusies,ka esi vesela un organisms pozitīvi reaģē uz grūtniecību. Tev vajag visas tās toksikozes,sliktumus,sāpīgumus? Gan jau kaut ko no tā visa arsenāla sagrābstīsi. Lai veicas?
Pievienots  2. mai 2016 11:35

Atbildēt komentāram

susiite

Man slikti gandriz vispar nebija.pasa sakuma tik miegs naca un galvas reiboni bija.krusu sapesana paradijas kad tuvojas 2 menesis.
Pievienots  4. mai 2016 20:11

Atbildēt komentāram

Līga Kigis

Domāju, ka nemieru vari mierīgu sirdi sūtīt dillēs man arī nekādu īpašo pazīmju vai sajūtu nebija. Nu pačučēt, jā, gribējās gan- šad tad atplīsu kopā ar dēliņu diendusī, bet to norakstīju uz darbīgo dienu ar rakari. Ka gaidām vēl vienu, to vīrs pateica, laikam kaut kā intuitīvi es pat mr iztrūkumu īsti nepiefiksēju, jo ne tik sen biju dzemdējusi. Priecājies, ka organisms uz hormonu pārmaiņām reaģē mierīgi- būs nevis GRŪTniecība, bet GAIDības! Lai veicas!
Pievienots  4. mai 2016 21:51

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE