Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

LIELISKA IESPĒJA JAUNAJIEM VECĀKIEM PIERĀDĪT SEVI UN ATPŪSTIES!

Labdien!
Ikdienas rūpes mēdz aizņemt ārkārtīgi daudz laika un spēka. Lai to atgūtu un sevi atklātu no jauna, nepieciešams lieliski pavadīts laiks un atpūta. Ja nebaidies no izaicinājumiem un esi sapņojis par skatuvi, iesakām apmeklēt skatuves mākslas kursus "6 dienas uz skatuves "Skatuvē""! Nāc apgūt aktiermeistarību, skatuves runu, skatuves deju, skatuves kustību pie pieredzējušiem un iedvesmojošiem pasniedzējiem!
Nodarbības notiks 9.,10.,16.,17.,23.,24.maijā no 18:00 līdz 21:00!
Ja vēlies piedalīties, nāc ar pieteikumu 6.maijā plkst. 18:00 uz teātri "Skatuve" Maskavas ielā 208/210!

Ievietots 23. apr 2016 14:28

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE