Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Shuves no pirmaas gruutnieciibas

Sveikas meitenes. 
Gribeeju pajautaat vai kaadai ir kas liidziigs. 
Esmu gruutnieciibas 9viitajaa nedeeljaa. Viss it kaa labi, vieniigi dzelzs liimenis zems (bet tam jau dzeru tabletes un nedomaaju ka tas vareetu buut saistiits)
Shii ir mana otraa gruutnieciiba un no pirmaas man bija divas ieksheejaas shuves, kas liidz shim iisti nav trauceejushas. 
Paaris dienas atpakalj, sakjeeru rotaviirusu ar vemshanu (nebija traki, bet tik un taa) un ar visu to, man saak pleest valjaa vecaas shuves - sajuuta, kaa paaris dienas peec vinju uzlikshanas, teicu par to vecmaatei - prasiija vai neredzu tur nekaadas izmainjas, bet ja godiigi paaraak biezhi neesmu sevi ''tur'' veerojusi - asinjoshana nav taatad gruuti pateikt. 
Vai kaadai ir bijis kas liidziigs un ja ir, ko dariijaat? Pierakstiishos arii pie aarsta protams, lai paarbauda, bet liidz sanjemu pierakstu,v arbuut kaada var padaliities pieredzee. 

P.s. atvainojos par rakstiibu, bet manam datoram nav miikstinaajuma ziimju. 

Ievietots 15. apr 2016 17:04

Ieraksti komentāru
Secība:

Chiepiiiite

Cik sena ir pirmā grūtniecība? Jo man arī ar pirmo bērnu bija 4 iekšējās šuves, taču viņas pat nebija jāizņem, jo uzsūcas. Kad pēc pusotra gada dzima otra meita, piedzima bez plīsumiem un šuvēm.
Pievienots 15. apr 2016 18:55

Atbildēt komentāram

sanija29

Chiepiiiite - pirmaa gruutnieciiba bija pirms 3 gadiem un 8 men. Arii man teica, ka shuves jaanjem aaraa nav. Bet ....kaut ko tur pleesh, vienu dienu vairaak,citu nekas nesaap. Tik diivaini. Kad saap un pleesh taas shuvju vietas, tad arii viss tur lejaa ir piepampis un sarkans. Apvienojot to visu ar seksu - shkjiet, ka vakar buutu dzemdeejusi. Bet tad naakoshajaa dienaa taa, it kaa nekas nebuutu bijis. Protams ieshu pie aarsta, lai paskataas, jo pat ja tur taas shuves naak valjaa, es pat nezinu kur tieshi man vinjas ir bijushas. Manaa nemedikja uztveree viss tur izskataas kaartiibaa. Vieniigi peec pirmajaam dzemdiibaam man bija nosliideejusi dzemde un pati juutu ka sajuutas seksaa ir savaadaakas, bet tas jau manupraat ir tikai normaali un daudzaam maaminjam taa ir.
Pievienots 16. apr 2016 19:24

Zhaga

Nu man mammai pec dzemdibam asinoja vairak ka 2us menesus (tie bija 90 tie gadi) un beigas izradijas ka sasuts skersam... Lidz ar to audi it ka dzist kopa bet plist vala jo nepareizi liek viniem dzit kopa. Lieki teikt ka vinai tur bija bez maz vai izarta visa vagina. Suva pa jaunam. Bet tas bija 1991.gada...
Pievienots 17. apr 2016 14:10

Annika

Dīvaina situacija. It ka tam nebutu tā jābūt. Man arī bija šuves pec 1. un 2. dzemdibam, bet viņas galigi nekadi neizpaudās pēc sadzīšanas.
Pievienots 16. apr 2016 10:48

Atbildēt komentāram

sanija29

Paldies Annika par atbildi.
Pievienots 16. apr 2016 19:25

maijvabole

Ja jau vecmāte paskatijās un neko sliktu neredzēja,tad kāpēc tev būtu jauztraucas? Protams,pēdējā mēnesī ir visādas traucējošas un neērtas sajūtas,bet neesmu nevienu sievieti satikusi,kurai būtu vaginālās šuves plīsušas . Man arī bija ar pirmo bērnu,bet tas netraucēja dzemdēt vēl 2 bērnus .Cita lieta ir ķeizargrieziens,bet Jums taču nebija ķeizars?Nepiebāziet savu galviņu ar visādām iedomām, atslābinieties un viss notiks dabiski. Vajag domāt LABAS DOMAS.Lai Jums veicas!
Pievienots 16. apr 2016 12:15

Atbildēt komentāram

Danna

Jā,tā uzrakstīts,ka nesapratīsi-autorei tak ir tikai 9 grūtniecības nedēļa un vecmāte viņu nemaz nav skatījusies-tikai prasījusi,vai autore pati ''tur''neredz kādas izmaiņas,ne tā?Iekšējās šuves parasti sadzīst nemanot-jādomā,ka tur ir kautkas cits.
Pievienots 16. apr 2016 14:10

sanija29

dziivoju UK, un sheit vecmaates ''tur'' diemzheel neskataas, vismaz ne taa kas ir valsts apmaksaataa, jo taa vnk nonjem analiizes, satiek tevi max 1x divos meeneshos un pieraksta kaa juuties. Ginekologi kaa taadi vinjiem ir Gjimenes aarsti, vai privaataas kliinikaas, tapeec teicu, ka ieshu pie gjimenes aarsta, ko man ieteica vecmaate. Tad kaut kaa ir rimushaas taas saapes. Varbuut tas vareetu kaut kaa buut saistiits ar to, ka viss tur stiepjaas? un lai arii man ir citur shuves bijushas, 3,5 gadi veelaak neko neesmu jutusi
Pievienots 16. apr 2016 19:19

Zhaga

Nja. Parasti jau skiet ka visur citur ir labak... Bet ar arstniecibu kopuma Latvija pagaidam ir daudz labak ka arzemes... Bet laikam jau tas driz mainisies.
Pievienots 17. apr 2016 14:13

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE