Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Bērna piedzimšanas atvaļinājums tētim :)

Sveikas! Tā kā bērniņš drīz būs klāt, gribēju noskaidrot vienu lietu.  Cik esmu lasījusi - bērna tēvam pienākas 10 dienu atvaļinājums saistibā ar bērniņa piedzimšanu, kas ir jāizņem 2 mēnešu laikā. Tātad jautājums - vai šo atvaļinājumu tētis var ņemt jau no pirmās dzimšanas dienas, lai mammai būtu vieglāk, vai tomēr jāgaida brīdis, kad bērniņam tiek izsniegta dzimšanas apliecība? Kādi dokumenti jākārto darbā, kādi VSAA, jo cik saprotu, šo atvaļinajumu atmaksā valsts? Un kā darbā paziņot, ka ies atvaļinajumā, jo darba vietai tas būtu jāzin iepriekš, lai varētu atrast aizstājēju darbā.  Jo īsti tak nevar zināt, kurā dienā bērniņš izdomās piedzimt

Ievietots 11. apr 2016 16:24

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

RR

Vakarā (pēc darba) devāmies uz RDzN, naktī dzima meita, no rīta tētis devās uz darbu, kur uzrakstīja iesniegumu šim 10 dienu atvaļinājumam. Ap pusdienlaiku bija jau ar mums, dzimšanas apliecību noformejam turpat RDzN. Atgriežoties pēc 10 dienām darbā, no grāmatvedes saņēma izziņu, kuru vēlāk iesniedza VSAA kopā ar aizpildīto iesnieguma formu pabalsta izmaksai. Nemācēšu teikt par aizstājēju, jo mana vīra darbavietā tā nebija problēma. Teorētiski var brīdināt darba devēju, ka ap N-to datumu+/- viena nedēļa būs vajadzīgs atvaļinājums, lai cilvēkam izpaliek pārsteiguma moments
Pievienots 11. apr 2016 22:50

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE