Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

uzskaite.

Labdien.
Jautājums tiešs. Ko maina tas ja tiek jaunā māmiņa uzlikta novēloti uzskaitē? Cik daudz no dekrēta dienām tiek noņemtas + ko tas maina pabalstā?
Vai to var izmainīt ja tā ir ārsta vaina?

Ievietots 8. apr 2016 09:56

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

mamucis25

Man liekas, ja novēloti stājas uzskaitē, tad dekrēta naudiņu izmaksā tikai par 56 dienām (ja dekrētā stājas līdz 12. nedēļai, tad tās ir 70 dienas). Līdz ar to mazāks pabalsts
Pievienots 11. apr 2016 18:12

Atbildēt komentāram

maijvabole

Nesaprotu-kādā ziņā tā ir ārsta vaina,ja aizgājāt vēlāk par 12 nedēļām,tad tā nekādā ziņā nav ārsta vaina. Neviens cits ārsts arī Tevi neņems par jaunu uzskaitē ar atpakaļejošu datumu.
Pievienots 15. apr 2016 08:31

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE