Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Čūla kā trauceklis.

Sodien devos pie savas ginekologes pec analizu rezultatiem.man esot izveidojusies čūla ko vajagot piesaldet.steigas un uztraukuma bridi piemirsu dakterei pajautat,vai tas varetu but iemesls kapec otrs bernins nepiesakas? VarbuT kada no jums ir bijusi sada situacija?

Ievietots 7. apr 2016 17:30

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Jebkura ginekoloģiska vaina var but iemesls grutibam palikt stavokli. Pie tam pieaug onkologiskas saslimsanas risks. Piededzini taču!
Pievienots  9. apr 2016 10:25

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE