Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Pabalsti

Sveikas.
Varbūt kāda man var pastāstīt, kurai ir pieredze tāda jau bijusi, kā tad tur īsti ir.
Situācija tāda...
Man ir puika, kuram 30. aprīlī paliek pusotrs gadiņš un līdz ar to beidzas mans bērnu kopšanas atvaļinājums, bet esmu jau gaidībās ar otru bērniņu un sanāk pēc datumiem, ka otram bērniņam ir jādzimst divas nedēļas pēc tam, kad pirmajam bērnam būs jau palikuši divi gadiņi. 
Kā sanāk ar pabalstiem jo man sanāk, ka darbā jāatgriežas uz diviem mēnešiem, bet tas nav iespējams, jo man nav, kas paliek ar bērnu, jo pirmkārt dārziņā vēl nēejam un otrkārt vasarā nemaz dārziņš nestrādā.

Ievietots 6. apr 2016 07:59

Ieraksti komentāru
Secība:

minnija2

Oi, grūta tēma. Visprecīzāk pateiks VSAA, tur tiešām atsaucīgi darbinieki. Un te var meklēt
Pievienots  7. apr 2016 07:56

Atbildēt komentāram

Minka84

Mani arī interesē atbilde uz šo jautājumu
Pievienots  7. apr 2016 09:31

Atbildēt komentāram

minnija2

Ir grūti dot viennozīmīgu atbildi, jo tur rēķina pēc visādiem parametriem - algas apmērs, precīzi nostrādāts laiks. Vienas, kas tiešām būs - tas vienreizējais maksājums. te ir labas tabulas, kur paskatīties.
Pievienots 14. apr 2016 07:06

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE