Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Kļūdainais tests

Sveiki. Varbūt varat padalīties ar viedokli. Man mēnešreizes jau kavējas vairāk kā nedēļu. Ja kādreiz ir kavējušās, tad tikai 1-2 dienas, bet parasti jau ir regulāras. Uztaisīju grūtniecības testu. Vienas svītriņa bija rozā labi redzama, otra bija ļoti blāvi redzama(bet var saskatīt). Vai šajā gadījuma var grūtniecības tests kļūdīties? jo šorīt parādījās, tāda kā neliela asiņošana. Iespējams jau tikai nez ko sadomājos, bet gribētu uzklausīt citu viedokli. Arī tas, ka nogurums ir pastiprinājies un lielāka vēlme pēc saldumiem, kas līdz šim nav bijusi.

Ievietots 26. mar 2016 13:33

Ieraksti komentāru
Secība:

Sansita.

Sveika! Kad taisīju gr.testu, arī man viena svītriņa bija ļoti koša, labi saskatāma, bet otra tāda blāva, taču tests nekļūdījās, tiešām biju un esmu gaidībās Labāk dodies pie ārsta, tā būs drošāk Ja esi stāvoklī, asiņaini izdalījumi ir ļoti liels riskaa faktors uz SA.
Pievienots 28. mar 2016 08:44

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE