Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Kļūdainais tests

Sveiki. Varbūt varat padalīties ar viedokli. Man mēnešreizes jau kavējas vairāk kā nedēļu. Ja kādreiz ir kavējušās, tad tikai 1-2 dienas, bet parasti jau ir regulāras. Uztaisīju grūtniecības testu. Vienas svītriņa bija rozā labi redzama, otra bija ļoti blāvi redzama(bet var saskatīt). Vai šajā gadījuma var grūtniecības tests kļūdīties? jo šorīt parādījās, tāda kā neliela asiņošana. Iespējams jau tikai nez ko sadomājos, bet gribētu uzklausīt citu viedokli. Arī tas, ka nogurums ir pastiprinājies un lielāka vēlme pēc saldumiem, kas līdz šim nav bijusi.

Ievietots 26. mar 2016 13:33

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Sansita.

Sveika! Kad taisīju gr.testu, arī man viena svītriņa bija ļoti koša, labi saskatāma, bet otra tāda blāva, taču tests nekļūdījās, tiešām biju un esmu gaidībās Labāk dodies pie ārsta, tā būs drošāk Ja esi stāvoklī, asiņaini izdalījumi ir ļoti liels riskaa faktors uz SA.
Pievienots 28. mar 2016 08:44

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE