Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

zidaina pase vai viza lidosanai?

Sveikas, junija lidosim uz lv no uk,  man teica kad letak bernam ( junija 1 gads un 2 menesi paliks) lidojot uz lv ir ar viizu uz vienu dienu un lv uztaisit pasi ,  ka atrak uztaisit pasi, nekepajotieas ar papiriem un sutisanu, pasi kartot uk vai lv? ka viizu var nokartot? kur jazvana? 

Ievietots 19. mar 2016 10:31

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Annika

Kā lētāk, nezinu,bet vispar javeršas UK Konsulārajā dienestā. Un laicīgi. tur ir baigās rindas.
Pievienots 23. mar 2016 05:30

Atbildēt komentāram

nabina

Nevis vizu, bet izbrauksanas atlauju. Ja berns ir registrets ka Latvijas pilsonis tad tas nav gruti. ieej Latvijas vestniecubas majas lapa un tur izprinte formu par izbrauksanas atlaujas kartosanu aizpildi to tad nobilde barnu noperc Postal order par (agrak bija £10 nezinu cik tagad) noperc 2 apdrosinatas aploksnes uz vienas uzraksti majas adresi - tad aizpildito formu, fotografijas, Postal order, un aploksni uz kuras rakstita majas adrese ieliec otra aploksne un nosuti uz Latvijas vestniecibu Londona. Pec kada laicina - mes sanemam pec 10 dienam sanemsi mazula izbrauksanas atlauju, kad esat Latvija ar bernu un izbrauksanas atlauju ejiet uz pasu nodalu un karto pasi - parasta kartiba tas prasa 2 nedelas bet var ari paatrinati, bet par to bus vairak jamaksa.
Pievienots 23. mar 2016 08:53

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE