Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Mazajam Kristeram bija janak pasaule 22.Marta,bet 9.Marta vakara saku just mazliet velkosas sajutas!Daudz uzmanibu nepieversu iedzeru 2 tabletes nospu un devos gulet!Noguleju visu nakti pamodos no rita nekas nebija mainijies vilka tapat mazliet!Par...

Atbildes: 1, Skatījumi: 4436, Ievietots: 12. mar 2016 19:49, pēdējās izmaiņas: 14. mar 2016 13:53 Lasīt vairāk
  • Sveikas tas mammas,kas nesen dzemdejusas ventspils slimnica!Varat padalities pieredze,ka jums gaja?:)Man dzemdibas paredzetas 23.Marta,bet es vel domaju kur dzemdet!Kuldiga,vai Ventspili.

Atbildes: 0, Skatījumi: 2716, Ievietots: 16. jan 2016 20:39, pēdējās izmaiņas: 16. jan 2016 20:39 Lasīt vairāk
  • sveikas mammas,kas savas atvasites gaida uz Martu:)..Nu vairs liela diena kad satiksimies ar mazuliem nav aiz kalniem:)Kadas sajutas?:).Man bernins paredzets uz 23.Martu:)Gaidu otru puisiti:).Viss jau pa lielam sagadats:).

Atbildes: 8, Skatījumi: 8566, Ievietots: 6. jan 2016 22:43, pēdējās izmaiņas: 4. mar 2016 04:56 Lasīt vairāk
  • Labdien,vai seit aro pulcejas 2016gada Marta bebisu mamminas:)?Varam kopa dalities ar savam sajutam un izjutam;)Lai jaums jauka diena:)!

Atbildes: 13, Skatījumi: 10186, Ievietots: 24. okt 2015 12:12, pēdējās izmaiņas: 29. nov 2015 21:56 Lasīt vairāk
  • SVEIKAS visas Mamminas:)Manam Delinam ir 3menesi un 1nedela Un Mums jau nak zobins viensDomaju ka tas ir tikai manas iedomas jo redzeju ka berns daudz siekalojas un ir nemierigs , nikigs atri aizkaitinams!Aizgajam pie gim,arsta un tiesam mums jau nak...

Atbildes: 2, Skatījumi: 2835, Ievietots: 2. jūl 2014 10:42, pēdējās izmaiņas: 2. jūl 2014 19:32 Lasīt vairāk
  • Man Delinam ir 3 menesi,sodien bijam pie gimenes arsta un vina man teica ka var sakt dot jau piebarojumus pa biskitim..Vai nebus par atru?Mamminas ludzu padaaties pieredze;)

Atbildes: 8, Skatījumi: 7376, Ievietots: 25. jūn 2014 12:21, pēdējās izmaiņas: 6. jūl 2014 04:47 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE