Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Mans Dzemdību stāsts:)

Mazajam Kristeram bija janak pasaule 22.Marta,bet 9.Marta vakara saku just mazliet velkosas sajutas!Daudz uzmanibu nepieversu iedzeru 2 tabletes nospu un devos gulet!Noguleju visu nakti pamodos no rita nekas nebija mainijies vilka tapat mazliet!Par cik jau man bija 4cm atverums ar ko 34.nedelas noguleju uz saglabasanu 3nedelas!Sirds nebija mieriga zvanu uz dzemdibu nodalu Ventspili!Man klausules otra gala pacel laipna vecmate es vinai izstastu situaciju vinsa saka nem mantas un brauc surp apskatismies tevi!Lenam sagerbos parskatiju visas mantas vai kkas nav aizmirsts un ta devos cela!Mani sagaida Dk.Kupelis un vecmate Baiba Mincenberga.Laipna sagaidisana dakteris Kupelis mani apskata un saka nav ko gaidit dursim udenus jo par cik atverums ir vala un dzemdes kakls labi padodas!Ta pardura man udenus sarakstija man papirus un devos uz savu paltu.Saliku nepieciesamas lietas berninam pati pargerbos dzedibu terpa!Pagajusas jau 2h sapes nekadas pazudusas pat bija velkosas sapes!Ienaca vecamte teica lai panemu sev un mazam pamperu un dodos uz dzemdibu zali uz stimulaciju.Pielika man sistemu uzlika uz toniem nepagaja 20min jutu sapes!Vecamte nonem tonus un man sapes paliek ar vien biezakas un sapigakas.Pec neilga laika parbauda atverumu jau 9cm!Vecmate saka dzemdesim.Nepilna 1h un 25min mans brasais puika Kristers ir klat 3800kg smags un 51cm gars!.Laime neaprakstama..Vecamte mani apskata ja it nedaudz atnakusas valla vecas suves..Saved mani kartiba un pec 2h ved muss uz palatu!.Gribeju piebilsts ka atieksme no personala puses bija laipna un loti atsauciga.Novelu visam toposajam mammam jauku gaidisanas laiku un vieglas dzemdibas

Ievietots 12. mar 2016 19:49

Ieraksti komentāru
Secība:

RR

Apsveicu! Lai stipra veselība, salds miegs un gards piens tiek mazajam Kristeram p.s. Kupelim laikam "sadeva" pēc nesen bijušās diskusijas, tāpēc bija laipns
Pievienots 12. mar 2016 23:53

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE