Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Doxylan un grutnieciba.

Sveikas maminas! Lietoju antibiotikas doxylan, astonas dienas izdzeru, un pec tam izradijas ka esmu stavokli. Sis zales esot loti liela riska grupa grutniecem. Vai kadai no jums ir bijusi tada situacija? Vai berninu atstajat? Un vai ar berninu viss kartiba? Zvanot savam ginekologam vienigais ko pateica jo atrak abortu jo labak. Es tadu domu nemaz pielaut negribu. Ludzu padalieties ar savu pieredzi! Jau ieprieks paldies!

Ievietots 11. mar 2016 09:50

Ieraksti komentāru
Secība:

minnija2

Izklausās, ka tev traki šobrīd. Kam tās zāles domātas un kas ir tas sliktais, ko tās varot nodarīt?
Pievienots 11. mar 2016 16:55

Atbildēt komentāram

zaniiite

Tas ir pretiekaisuma antibiotikas. Mekleju dazadu informaciju par visu so. Esmu atradusi,sazinajusies ar mammam, kam piedzimusi veseli un stipri bernini. bet pec visa varot but benam problemas ar zobiem, kauliem un to attistibu. Pie dakteres tikai tresdien. esu gajusi uz aptiekam, prasijusi vai tiesam var but tik traki. Lielaka dala mani nomierina, ka it ka jau risks ir, bet vai tik traki, nevarot but.
Pievienots 11. mar 2016 21:01

RR

Palasīju lietošanas instrukciju, trakākais bija šis teikums "...auglim un maziem bērniem iespējama zobu krāsošanās un atgriezeniska kaulu augšanas aizkavēšanās." Manuprāt, pat pie sliktākā varianta, vārds "atgriezenisks" dod lielas cerības. No pašas pieredzes - man bija līdzīga situācija. Par grūtniecību uzzināju tikai 4.- 5. nedēļā... tieši 3 dienas pēc tā, kad pabeidzu komplekso 14 dienu ārstēšanos pret alerģisku reakciju. Ārstēšanās ietvēra sevī divu veidu tablešu medikamentus (viens nav vēlams grūtniecēm), intervenozās injekcijas un lokālu ziedes izmantošanu, par kuras iedarbību uz grūtniecēm nebija datu. Sazinājos ar dermatologu, kura izrakstīja visus šos medikamentus, informēju savu ģinekoloģi par ārstēšanos, kā arī parunājos ar procedūru medmāsu, kas veica injekcijas. Visas 3 pateica, ka patoloģiju varbūtība auglim ir neliela tik agrā stadijā (2.-3.ned.), ja būtu kāda kaite nodarīta, tad jau būtu kaut kāda organisma reakcija attiecībā uz grūtniecību. Bērns piedzima pilnīgi vesels, ārsta noteiktajā datumā, grūtniecība noritēja viegli - strādāju līdz pēdējām nedēļām. Birojā bija jociņš - Rūtai jādzemdē piektdienas naktī, lai līdz pirmdienai paspēj izrakstīties no slimnīcas. Iesaku tev apmeklēt vēl kādu ārstu, jo veikt abortu pamatojoties uz viena ārsta viedokli, kurš sniegts telefoniski, ir kaut kā aplami. P.S.Tas ir tikai mans viedoklis un mana pieredze, neuzskatu to par vienīgo pareizo, peace!
Pievienots 11. mar 2016 23:24

Atbildēt komentāram

zaniiite

Paldies Tev par savu pieredzi! Es ta aizdomajos, ka tik mazam auglim diezvai tik lielu postu tas zales var izdarit. es ceru. Dosos vel pie citas ginekologes. Domaju tikai labas domas un ceru viss bus kartiba. pats jocigakais ka pie ginekologa biju paris dienas pirms testa veiksanas un vina neko nejuta ka butu stavokli. Ari tas mazliet liek aizdomaties.
Pievienots 12. mar 2016 16:31

RR

Labo domu spēks ir visvarens! Ja tev ir mazs grūtniecības termiņš, tad domāju vari neieciklēties uz šo. Cik no ārstes teiktā sapratu, tad pirmajās nedēļās, galvenokārt, norit strauja šūnu dalīšanas, kurā mamma ir maz iesaistīta, nonākot embrija stadijā rodas šī atkarība no mātes darbībām. Turklāt, ja pareizi atceros, instrukcija bija minēts, ka uzmanība japievērš otrā trimestra grūtniecēm (14.-28. nedēļai). Vienvārd, baudi šo brīnišķīgo laiku, ko sauc par grūtniecību!
Pievienots 12. mar 2016 23:05

LAPAS KARTE