Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Pērc, pārdod, atdod

Iepirkšanās internetā

Sveiki,

Vai kādam aktuāli iepirkties interneta veikalos? Bieži vien izvēlētās preces nepiegādā uz LV, tad kāds varbūt zin/var ieteikt kur iepirkties? Paldies.

Ievietots 8. mar 2016 10:19

Ieraksti komentāru
Secība:

Dženeta

Sveiki!! Es iepērkos ali express tur ir piegade uz lv un cenas pieņemamas ...Ir dažas preces ko ari nepiegada uz lv
Pievienots 11. mar 2016 17:54

Atbildēt komentāram

Paslaptis

Sveiki, Es aŗ itur iepirkos, ļoti lēti, bet preces bez kvalitātes. Arī neesmu saņēmusi daudz preces, par kurām protams esmu saņēmusi atpakaļ naudu. Vēl joprojām gaidu paciņu, kuru pasūtīju oktobrī ... Vai kāds iepērkas arī Lielbritānijas veikalos? Kādas atsauksmes?
Pievienots 15. mar 2016 09:29

taaesmues

Pievienots 13. apr 2018 11:04

Atbildēt komentāram

Maddala

Par kaadaam preceem tieshi ir runa (ko nevar dabuut Latvijaa)? Esmu iepirkusies vairaakaas vietaas, savu laiku nodziivoju Anglijaa, tur ir daudz internetveikalu.
Pievienots 10. jūn 13:40

Atbildēt komentāram

pallma

Iepērkos regulāri 220, visu piegādā, tagad kāreiz meklēju sev jaunu monitoru izvēle ir liela
Pievienots 25. sep 10:20

Atbildēt komentāram

tanja2

Es atradu noliktavu - veikalu Imanta. tur vis uz vietas.daudz paklaju un cenas mazas. jau divi meneši pie mums paklājs un nekadas problemas ar kvalitati .
Pievienots 28. okt 10:37

Atbildēt komentāram

maramara

Bērnu apģērbus un apavus par lētām naudiņām un labā kvalitātē iespējams pasūtīt - plaša izvēle, stilīgi un ērti apģērbi gan svinīgiem pasākumiem, gan ikdienai
Pievienots  5. nov 14:29

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE