Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Grutniecem kremi,pretstirju lidzekli utt.

Sveiki,
Esmu tresaja menesi.
Lai pec dzemdibam atgutu savu ieprieksejo izmeru,velejos pajautat varbut gaidot berninu lietojat kadus specialos kremus.(pret strijam,vai kadus prieks punca)
Isti pat nezinu ka to nodefinet,jo saskaros pirmoreiz ar ko tadu
Ja lietojat kadus kremus,pirms mazulis vel punci ,ludzu padalieties ar info
Paldies!

Ievietots 29. feb 2016 16:06

Ieraksti komentāru
Secība:

Bonija Klaida

Esmu 7. menesi un veders un krutis ir jau visai uzaugushi. Es lietoju kokosa ellu no Dr. Organic. (Tur ir viskaut kas klat - citronu mizas ella, papajas ella, kokosa sviests utt). Man vinu ieteica masiere, tas palidz izvairities gan no strijam, gan atgut adas elastibu pec dzemdibam. Pagaidam varu teikt tikai labako - nevienas strijas vel nav un ada ir loti maiga (efekts saglabajas dienam). Vislabak ieriveties uzreiz pec dushas uz mitras adas, tad labak iesucas.
Pievienots 29. feb 2016 17:14

Atbildēt komentāram

Lote.

Sadu kremu aptieka iegadajaties? Lasiju interneta ka ir speciali visadi pretstriju lidzekli,kurus var smeret kad aug puncis. Bet taka man ir bus pirmais mazulis tad isti nezinu kas ir labs,ko lietot un ko labak nevajag
Pievienots  1. mar 2016 13:32

Bonija Klaida

Zinu, ka Stockmann ir Dr. Organic produkcija. Gan jau kados bio produktu veikalos ari. Shi ella nav speciali pret strijam, vairak adas elastibai, der ari nagiem un matiem. Man loti apmierina, pagaidam nekadus citus produktus nelietoju, jo, galvenais jau lai ada mitrinata un pabarota. (man ari primais ) adas/matu veselibai velams ari est riekstus un linseklas.
Pievienots  1. mar 2016 20:05

Anonīms

Man ļoti patīk MADARAs ķermeņa eļļa. Pagaidām viss ok,kaut puncis liels, bet nu redzēs kā būs pēc mazā piedzimšanas.
Pievienots  2. mar 2016 17:11

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE