Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Ginekologs Dr.Kupelis

Mīļās sievietes pietiek klusēt. Es saskāros ar ginekologa Dr.Kupeļa "laipno" attieksmi. Un zinu , ka neesmu vienīgā! Šī gada februārī ierados Ventspils slimnīcā ar sūdzībām , ka grūtniecības pašā sākumā ir sākusies asiņošana. Uzņemšanas nodaļā mani lūdza uzgaidīt, kamēr ieradīsies ārsts. Gaidot ārstu uzņemšanas telpā pie manis ieradās Dr.Kupelis. Kabinetā ienākot sasveicinājos ar dakteri , uz ko viņš man pat neatbildēja. Apsēdos un sāku stāstīt situāciju , kādēļ esmu šeit. Ieraugot mani raudot, jau atbildēja, ka tāda esot dzīve, lai guļos uz galda. Atrodoties uz galda, dakteris mani sāka pārbaudīt un lūdza man pacelt džemperi. Kad pacēlu džemperi, viņš zem tās ieraudzīja pīrsingu nabā un ļoti agresīvā balsī jautāja:"Vai esot arī tetovējumi? " Izdzirdot manu atbildi "Jā", viņš atteica : "Kāds bērns tur vispār var būt!?" Ar šo teikumu mana histērija tikai palielinājās. Dr.Kupelis atkal pateicu, lai beidzu raudāt un , lai nāku nākamajā dienā , "iztīrīšot" mani ( tas tika pieminēts kā vienīgais variants, kaut gan izrādās, ka ne vienmēr medicīniska iejaukšanās ir nepieciešama, bet par to vēlāk.) Uz ko viņam atbildēju, ka nē,ka gribu uz saglabāšanu. Uz ko dakteris atbildēja ar nosodošu attieksmi, ka , ja piektajā nedēļā notiekot spontānais aborts , tad kaut kas ar mani neesot kārtībā. Es saprotu, ka dzīvē gadās visādi , bet ārsta attieksme bija tāda, kas lika man sajusties vainīgai par to , ka vispār esmu palikusi stāvoklī (piebildīšu , ka esmu precējusies). Ārsts teica, lai sēžu un gaidu. Pa to laiku devos pie sava vīra, kurš bija uzgaidāmajā telpā, lai pastāstītu par situāciju. Ārsts "ļoti laipnā " tonī uzsauca : "Uz kurieni dodos!" Pēc sarunas ar vīru lūdzu viņu ar mani nākt atpakaļ pie ārsta, ar cerību, ka ārsta attieksme kaut mazliet mainīsies. Ienāko ar vīru kabinetā , ārsts manam vīram neatbildēja uz sveicienu un teica , lai ejot ārā, spontānais aborts jau ir sācies. Izejot vīram no kabineta, sākām kārtot papīrus par stāšanos stacionārā. Ārsts sāka uzdod dīvainus jautājumus un teica, ka to prasa Eiropas Savienība. Nodomāju , ja jau prasa , tad , protams, ir jāatbild. Jautājumi bija : * Vai ir bijusi grūtniecība un aborti? *Cik gados sākās mēnešreizes? *Cik gados sāku dzīvot dzimumdzīvi? Un nākamais jautājums : "Cik man ir bijuši partneri?" Uz šo jautājumu ieturēju pauzi , jo apmulsu. Ārsts saka: "Nu cik? 10,20?" Manam apjukumam palielinoties , ārsts atkal jautā : "Vairāk?" Mīļās sievietes tajā brīdī es sajutos kā slima prostitūta ( ir viens efektīgāks vārds kā aprakstīt šo sajūtu , bet nebūšu tik rupja). Ārsts slimnīcā man neveica nevienas analīzes un netaisīja sonogrāfu. Un paldies Dievam , ka pieprasīju palikt slimnīcā, es tiku pie cita ārsta , kurš veica sonogrāfu un izrādījās, ka mans organisms pats ir ticis ar visu galā. Ja nē, vēl būtu "iztīrīta" kā to teica Dr.Kupelis! Nekad mūžā nedomāju , ka saskaršos ar tādu attieksmi! Nenovēlu nevienai sievietei neko tādu piedzīvot!!!

Ievietots 27. feb 2016 17:35

Ieraksti komentāru
Secība:

RR

Zane, jūtu Jums līdz par situāciju kā tādu... Jūsu stāsts izsauca interesi par ārsta biogrāfiju, secinājums viens - vecs perdelis, kurš par galveno ārstēšanas metodi izmanto "kasīšanu" neatkarīgi no diagnozes. Sievietes, kuras ir saskarušās ar šo ārstu, lūdzu, neklusējiet!!! Nedrīkst šādi ārstēt sievietes, nedrīkst pazemot sievietes, nedrīkst kaitēt ne tikai fiziski, bet arī morali sievietei, kas nonākusi tik neapskaužamā situācijā.
Pievienots 28. feb 2016 12:19

Atbildēt komentāram

Anonīms

Labdien, Esam saņēmuši Jūsu sūdzību. Lai veiktu konkrētā gadījuma analīzi, lūdzam norādīt precīzu laiku, nosūtot e-pastu uz . Mūsu pacientu viedoklis mums ir ļoti svarīgs, tādēļ atgādinām, ka, ja pacients saskaras ar konfliktsituāciju vai nelaipnu attieksmi, aicinām par to vienmēr informēt tieši slimnīcas vadību un raksturot konkrēto situāciju. Ar slimnīcas vadību iespējams sazināties: rakstot e-pastu uz , zvanot pa tālruni 636 22658 (darba dienās) vai arī izmantojot slimnīcas uzticības tālruni 636 20945, kas darbojas visu diennakti.
Pievienots 29. feb 2016 09:40

Atbildēt komentāram

Daina S.

Nu kruti! Visa Ventspils zin, kāds ir dr. Kupelis, bet slimnīcas valde nezin! Vāks!!!
Pievienots  9. mar 2016 00:04

Ezis2009

Tas jau nu ir par traku! Ik viens ginekologs Tev uzdos tādu jautājumu - cik aborti, kad uzsāktas dzimumattiecības u.c. un tas ir tikai normāli. Es personīgi varu Kupelim rokas bučot. Viņš ar savu komandu izglāba gan mani, gan manus dvīņus. Lai gan cerības bija ļoti minimālas(30.nedēļa). Dažu minūšu laikā( sestdienā ) izsauca personālu operāciju blokam no mājām , ļoti operatīvi. Jā, ne viss bija rožaini viņa darbā. Taču salīdzinot ar to kā tas patiesībā varēja beigties- piedodu. Rupjš viņš nebija nevienu brīdi, tiešs gan. Protams, nebija patīkami dzirdēt , ka glābs tikai mani un par mazajiem neko nesola, bet es netaisīju histērijas un ievēroju visu ko dakteris teica. Katru dienu skatoties saviem bērniem acīs, es varu teikt paldies, ka tieši dr.Kupelis ar savu pieredzi tajā dienā dežūrēja. Ne velti ir teiciens - Visi man labi bija, ja es pati laba biju. Visi man naidinieki, ja es naida cēlājiņ' !
Pievienots  2. mar 2016 23:11

Atbildēt komentāram

Nasa

Man prieks, ka ar Jums un Jūsu bērniem viss ir kārtībā. Bet ja nebūtu? Es pati ikdienā redzu tādus ārstus un medicīnas darbiniekus, kuru vieta būtu ar slotu ielas malā, nevis aprūpējot pacientu. Strādāju vienā no Latvijas lielākajiem stacionāriem un pazemotus pacientus redzu ikdienā. Lielākā daļa klusē, bet ārstniecības personāls Latvijā patiešām ir zem katras kritikas. Pat tāds nieks kā profesionālā ētika jeb cieņa pret agonijā esošu cilvēku neeksistē. Nenoliedzami, ir arī profesionāli un ļoti korekti mediķi, kas nudien ir savā vietā, taču šī aprakstītā situācija (kad māte zaudē gaidītu bērniņu un par to saņem apvainojumus un zemisku attieksmi) nedrīkstētu būt pieļaujama. It sevišķi dzemdniecības, ģimenes plānošanas nozarē, uzsverot, ka bērni ir mūsu nākotne. Šeit ārsts pret dzīvību izturas kā pret atkritumu, tā tam nevajadzētu būt. Uzsveru, ļoti liela daļa māmiņu Latvijā paniski baidās laist pasaulē otru, trešo bērniņu tieši tāpēc, ka pirmajās dzemdībās jutusi milzīgu pazemojumu. Arī tā tam nedrīkstētu būt. Uzskatu, ka Latvijas medicīna būtu jāsakārto, vērtējot mediķu un medicīnas personāla psihoemocionālo veselību, mentālo noturību stresa situācijās un tos, kas izrāda jebkādas agresivitātes vai psihoemocionālās veselības traucējumu pazīmes, būtu jākontrolē un jāvērtē ārsta atbilstība viņa amatam. Neatkarīgi no izglītības pakāpes un pieredzes. Nesenais gadījums, kad ārsts piekāva pacientu, kā rezultātā pacients mira, norāda uz to, ka šāda prakse būtu ļoti veselīga.
Pievienots  3. mar 2016 10:18

Ineta11

Intereses pēc ieliku google šo ārstu, izmet tikai vienas sūdzības. Kā tādi ārsti vispār var strādāt.
Pievienots  3. mar 2016 10:38

Atbildēt komentāram

Annika

Ineta, es tiešipar to pašu domaju. Tik daudz sūdzību par vienu ārstu visādos forumos, bet viņš turpina strādāt. Šokējoši.
Pievienots  3. mar 2016 13:48

Atbildēt komentāram

Anita_muz

Pastastīšu ka man gaaja Ventspils slimnīcā1 Man bij paredzēts ķeizars...un slimnīcai jau bij pieteikts datums pēc nedēļas....bet mazulis nedēļu ātrāk...naktī deva ziņu ka tik ilgi negaidīs. Tad nu ka daktere sacīja lai braucam uz slimnīcu un viņi taisīs ķeizaru uzreiz.- ķeizars bija noteikt jo man pašai veselības problēmas, mazajam tūpļu guļa pluss 1,5 gada man bija jau ķeizars...par tuvu lai pati dzemdētu.) Ierodoties slimnīcā....sagaidīja visi tik miegaini...tas bij nepatīkami...bet nu ok....un tad sākās atnāca dr. Kupelis. Tik brutāls gan darbos gan vārdos.... "No viņa mutes...atbraukusi te viena haltūrēt", jo pati atteicos dzemdēt...tas nekas ka visi iemesli uzzskaititi mātes pasē'. Pēc tam anesteziologs: "Nav ko drāsties ja negrasies pati dzemdēt". Pēc ķeizara Kupelis..es vēl uz galda guļu: "nakts izcūkota nav vērts vairs gulēt iet, ko lai dara?" Bet pārējais personāls superrrr.... [smaidinš] Pēc tam stastīju savai ginekoloģei par Kupeli...viņa tik nopūta...nu jaaa- viņa attieksme ir zināma visiem...bet viņš esot izcils ārsts...viņa mute esot jāpacieš! Viss būtu super...ja negadās uz maiņu kad strādā dr Kupelis! [smaidinš]
Pievienots  4. mar 2016 14:36

Atbildēt komentāram

becinaa:)

Jā šis dakteris ir loti pazistam!Vins tads ir jau no laika gala,un tos jautajumus ar man vins uzdeva 2gadus atpakal kad stajos nodala uz saglabasanu!Par so arstu jau vairs nebrinos,jo vins ir diezgan rupjs lai neteiktu vairk!
Pievienots  5. mar 2016 22:32

Atbildēt komentāram

venda

Es par so arstu varu teikt tikai to labako - liela pieredze un zinasanas. Varbut citai liksies viņa izteikumi nevieta vai tml., bet ka arsts - cepuri nost! Un jautajumi par ieprieksejam grutniecibam utt, tas viss pie lietas piederas, ko tur apvainoties?!
Pievienots  7. mar 2016 19:48

Atbildēt komentāram

Ventspils mamma

Sveika Zane. Saksu ar lidzjutibu.. Es esmu jauna mamina man tulit bus 20 gadu. man ir gadu vecs puisitis. 2015 gada janvari man dzima dels.. dzemdibas piedalijas ari Dr.Kupelis.. Bija ari visi sitie teksti ko vins saka visam sievietem /taja skaita ari manai mammai jo vins pienema dzemdibas kad es dzimu/ :tik jauba un dzemde? arprats tev pirsings mele ? ka vispar stavokli paliki ja mele pirsings tas jau domats kam citam! kads tas berns izaugs? tu jau sabarosi vinu ar visadam kimijam!/ kaut joprojam berns ed manu kruti/ utt.. Un nejau tikai vardiski viss notiek.. Ar skatieniem ar visu.. Es sezu uz galda spiezu /logiski ka blauju jo sapes ir mokosas/ plus viss kopa man bija 14h .. vins ienak un saka Ko blauj? Vai tad kads mirst? Tu bernu dzemde.. Labi pieveru uz vardiem acis un kad piedzima mans puisitis masina pamanija manam bernam uz galvas tadu ka svaigu asinainu cauruminu ka izurbtu/nekas traks bet tagad liela reta/ un vina saka neuztraucies drosvien Dr.Kupelis kad dura udenus aizskaris.. Aizveda uz parbaudem un protams ka atnaca un arsti teica ne ne lasijam interneta ka tas iedzimts defekts. Milie cilveki ka var but svaiga asinaina bruce uz galvas pakausa iedzimts defekts? ... Sausmas kas notiek slimnica... man pilnigi nepatikami domat ka citiem gajis..Labi ka viss kartiba un bernins vesels bet tomer es 14 h mocos un mani nolama un vel sastasta nezin ko..
Pievienots  9. mar 2016 07:22

Atbildēt komentāram

kukainiits

Te nu galīgi nav par ko brīnīties man pēc dzemdībām ļoti rupju konsultāciju sniedza,pēc dzemdībām zināt,ka tik nedēļas nav ko pi...(pārgulēt),kaut ko vēl tur ar visu to,ko vīrs bija palāta blakus,šis bija jau otrais bērns,vīrs apjuka par attieksmi,vēl redzējis, ka man stāv rozes,un lādēju telefonu,konkrēti sāka bļaut, protams, apklusināju ar pretkomentariem,tādā pašā stilā, ka viņš mīl komunicēt, bija šokā,aizvērās,pateica,ka ienāks nākamā dienā un aizgāja, noliku pie vietas nežēlojot vārdus. Nākamā dienā atnāca gluži kā cits cilvēks, normāli sarunājas un viss bija kārtībā. Pēkšņi bija laipns,pretimnākošs. Viss beidzās labi. Vīrs vēl atteica,ka esot šokā par situāciju, un to,ka es pēc ķeizara tā "aizstavejos" , kamēr pats centās aptvert ārsta uzvedību.
Pievienots  9. mar 2016 08:46

Atbildēt komentāram

ventspilniece

Sveiki diemžel ari man ir negativa attieksme ar šo dakteri...neiedziļinoties sikumos varu pateikt ka pateicoties Kupelim nedzemdešu otru reizi ventspili kamer vinsh vel stradas...dzemdeju dvinjus pati pirmo tupļu guļa...Kupeles dzemdibu laika nogrieza manam bernam kajai pirkstu ko personals veikli meginaja noslept....bet ko tur noslept ka bernam nav tas pirksts? Attieksme graujosha...dzemdibu laika izteikumi shokeja un darbibas ari...sedet un spelet draugiem.lv spelites? Nopietni? Apspriest cita arsta algu? ( turpat stradajosha) parmest ka esmu par jaunu berniem? (26 gadi taja bridi bija) LAI BUTU LABS DAKTERIS NAV JABUT RUPJAM LOPAM! Man ka sievietei nav jajutas vainigai ka vinam or jastrada un japilda savs darbs...ja nepatik savs darbs tad jaiet majas sedet uz pensiju un izgast dusmas un negacijas tur! Riga visi arsti shoka ka var nogriest bernam pirkstu? nozheloju ka neiesudzeju vinu tiesa bet man taja laika bija citas problemas un ta viss noklusa...
Pievienots  9. mar 2016 11:16
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE