Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Meklēju auklīti Upesciemā

Labdien!

Meklēju mīļu, radošu, atbildīgu, kārtīgu un punktuālu auklīti ar pieredzi savam gadu vecajam dēliņam Upesciemā 2-3.dienas nedēļā. Samaksa 2-3.EUR/stundā. Dzīvesvieta atrodas starp Langstiņiem un Berģiem (pie mājām ir 28.autobusa pietura, ļoti ērta nokļūšana no Berģiem un Juglas). Veiksmīgas sadarbības gadījumā ir iespēja, ka pēc pusgada sadarbība turpināsies uz pilnu darba nedēļu. Ģimenē aug arī 3.gadīga meitiņa, kura apmeklē B/d.
Lūdzu rakstīt uz e-mail 

Ievietots 27. feb 2016 04:36

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE