Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Dzimumzime

Milas Damas, gaidu berninu man uzradies jautajums varbut kada zin vai Grutniecibas laika drikst nonemt dzimumzimi bez kirugiskas iejauksanas ? man ir tiesi naba un tulin naba naks uz aru un izskatas ne parak patikami man nepatik jo ir tada olive uz aru. Gribeju laikus nonemt bet bernins pieteicas negaiditi un nepaspejam pirms grutniecibas.
Vienkarsi varbut kada ir informeta ja nedrikst tad gaiisim pec tam. Paldies

Ievietots 15. feb 2016 13:59

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

RR

Es "nosvilināju" 10 nedēļas pēc dzemdībām, kad vēders pavisam "savilkās". Bija vēderam no sāna... augot vēderam, auga arī tā riebekle, jo visu laiku sanāca viņu traumēt. Pirms procedūras tika ievadīts lidokaīds dzimumzīmes rajonā un ar aparāta palīdzību viņu izdedzināja, sāpes nejutu. Uzreiz pēc procedūras palika tāda kā krevele dzimumzīmes vietā, kura sadzija ~nedēļas laikā.
Pievienots 15. feb 2016 15:56

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE