Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Daļēja priekšguļoša placenta!!!

Sveikas esošās un topošās māmmiņas!

Vēršos pie jums, lai dzirdētu pozitivus padomus un stāstus!
Šobrīd esam 14+ned.

12ned6d bija asiņošana 1 dienu, aizbeda uz slimnīcu, viss USG viss kārtībā, asins analīzes arī labas, pagulēju sutku slimnīcā, palaida mājās! Divas dienas pasmērējās ļoti minimāli un beidzās viss! 
Tad pēc nedēļas sākās atkal tas pats, tad uztaisija USG vagināli un konstateja daļēju placentas priekšguļu! Pagulēju 2 dienas slimnīcā-palaida! Mājās gūlts režīms un miers! 
Kā beidzas ar to daļēji priekšguļošo placentu?! 
Ir kādai pieredze? 

Ievietots 6. feb 2016 13:51

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Placentas pārvietojas - augot dzemdei, tā visdrīzāk pacelsies un viss būs ok. Nepieciešams tikai saudzējošāks režīms.
Pievienots  8. feb 2016 08:46

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE