Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

uk grūtniecība

Labdien, situācija tāda, ka plānoju braukt uz UK,bet jau esmu 10.nedēlā un protams pierakstīta pie Lv ginekoloģes. Tāpēc man radušies jautājumi, vai neradīsies problēmas, UK ja tur ieradīšos vēlāk par 12. nedēļu, kas ir nepieciešams līdzi? Un vai tur tiešām dod līdzi tulku, lai nav problēmu, ja sliktāk saprotu valodu? Varbūt jūs varētu ieteikt kādu ārsti bredfordā?

Ievietots 29. jan 2016 13:11

Ieraksti komentāru
Secība:

12&3

Par ierašanos neko nezinu... Viņi piedāvā tulku ja vajag. Pajautā savai uk vecmātei. Viņa tev iedos izdruku ko vajag līdzi. Jāņem tas kas ir vajadzīgs tev un mazulimun protams ka dokumenti... Tajā pašā dienā laiž mājās bet var gadīties ka tikai nākamā dienā.
Pievienots 31. jan 2016 19:22

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE