Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

jaunaa mamma

mazula parvadasa lielos attalumos pec dzemdibam

Sveikas mammas!
Esmu tukumniece bet ari latgaliete, tapec gribetu savu pimdzimto dzemdet preilu dzemdibu nama. sakiet vai mazajam nekaites lielais cela gabals ko naksies veikt atpakcela no preiliem lidz tukumam pec izrakstisanas no dzemdibu nama. zinu, zinu bus jautajums kapec gribu tikt talu, bet nu neko labu neesmu neesmu dzirdejusi no draudzenem par tukumu un ari ne kuldigu. tapec esmu domajusi par preiliem, tur esot loti atsaudzigi. tapec gribetos zinat vai bernins spes bez ietekmes uz vina veselibu izturet so attalumu (ir atbilstos autobenkis/kulbina jau iegadats).

Ievietots 28. jan 2016 09:55

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Nu isti labi jau nav jaundzimušo n-tās stundas vadāt saliektā veidā autokrēslā. Tas ir drošāk, protams, bet bērna mugurkaulam tāpat nenāk pat labu. Ja jāved liels attālums, labāk iegādāties speciālo ratu kulbu, kas arī ir iesprādzējama mašīnā.
Pievienots 28. jan 2016 11:25

Atbildēt komentāram

Nasa

Ir arī tādas mātes, kas jau nedēļu pēc dzemdībām no savas Dublinas ved mazo uz Rēzekni, lai atrādītu mammai. Bērns izturēs, jautājums - vai izturēs vecāki? 4 - 5 h ceļš, pa ceļam būs jāmaina autiņi, jābaro un jāmazgā, jāpaēd pašiem un arī māmiņai būs grūti pēc dzemdībām (ar iespējamiem plīsumiem) tik ilgi nosēdēt mašīnā. Vīram rūpīgi jāsaplāno ceļš atpakaļ ar vismaz 6 pieturvietām, kur vajadzības gadījumā pārtīt, nomazgāt mazuli un paēst. Jāpārliecinās par automašīnas tehnisko stāvokli pirms tik tāla ceļa. Lai gan ja Tu grasies dzemdēt Preiļos, tad jau kādu laiciņu pirms dzemdībām grasies tur uzturēties? Varbūt tad arī padzīvo tur un nogaidi, kamēr atkopsies no dzemdībām un tikai tad brauc mājās? Vispār ērtāk būtu dzemdēt Jūrmalā vai Rīgā. Ērtāk, kvalitatīvāk, tuvāk...
Pievienots 28. jan 2016 13:21

Atbildēt komentāram

jaunaa mamma

Pirms dzemdibam bija doma braukt uz preiliem, tur dzivo man maasa ar viru, pie viniem padzivot, sagaidit. bet par maajas brauksanu - nespeju sakartot savas domas par berna arstu, kuram pec tris dienam pec izrakstisanas ir jaapskata mazulis. arstu bija doma tepat tukuma nemt nevis preilos, lai nav pec tam jamaina, bet tad sanak ka pec sis trim dienam man jabut tukuma (jo cik nu saprotu tad jaatrada tiesi tam arstam kas ir ierakstit kaa berna gimenes arsts, ne kaadam citam)
Pievienots 28. jan 2016 15:12

Nasa

Pēc bērniņa piedzimšanas viennozīmīgi ir labāk, ja bērna pediatrs ir maksimāli tuvāk un pazīst bērnu jau no dzimšanas, tomēr visu var cilvēcīgi sarunāt un interesējošos jautājumus uzdot ārstam. Ir būtisks bērna veselības stāvokļa novērtējums pirmās dzīves nedēļas laikā, pediatrs arī informē vecākus par pareizu mazuļa kopšanu, parāda hendlinga (pareizas turēšanas, pārtīšanas, vingrojumu metodes), demonstrē masāžas un vingrinājumus, kā arī uz vietas novērtē dzīves apstākļus, pārliecinās par mazuļa kopšanai visu nepieciešamo. Tā ārsta vizīte mājās pēc būtības ir arī tam, lai laicīgi informētu soc. dienestus, ja gadījumā apstākļi ir neatbilstoši vai bērna veselībai bīstami. Ja esat apņēmusies dzemdēt Preiļos, tad ziņojiet par to izvēlētajam bērna pediatram un Preiļos atrodiet kādu, kad Jums bērna pirmajā dzīves nedēļā atbildēs uz visiem interesējošajiem jautājumiem, novērtēs Jūsu bērna veselības stāvokli. Es gan ieteiktu vēlreiz pārdomāt, cik prātīgi ir braukt uz otru Latvijas galu. Pārāk daudz klapatu un stresa, to visu var arī mierīgāk.
Pievienots 31. jan 2016 13:44

jaunaa mamma

nu vel jau kaa variants man ir kuldigas dzemdibu nodala, ja gadijuma mazulis gribetu atrak nakt saja pasaule, bet tur nezinu kaa ar personalu, interneta atsauksmes ir dazadas ne parak labas.
Pievienots 28. jan 2016 15:19

Atbildēt komentāram

Annika

Rīgas dzemdību nams vai Dobeles dzemdību nodaļa ir tuvāk un nebūt nav slikti. Par Dobeli vispār labākās atsauksmes.
Pievienots 29. jan 2016 06:45

Atbildēt komentāram

hm2

Esmu savus abus mazulus laidusi pasaule Tukuma ar 4 gadu starpibu, tiesa gan ka izvelejos maksas palatu... nu neko sliktu nevaru teikt.. attieksme man skiet visur ir vairak vai mazak vienada, par to pasu dobeli ar pedeja laika neko labu nedzirdu....
Pievienots 31. jan 2016 12:55

Atbildēt komentāram

minnija2

Mans bērns jau paliels, tāpēc labi neatminos laiku uzreiz pirms. Taču nāk prātā, ka pirmo laiku daudz gulēja, īpaši mašīnā, līdz ar to pārvest mājās no slimnīcas nekādām lielām problēmām nevajadzētu būt
Pievienots  2. feb 2016 09:29

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE