Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

jaunaa mamma

pirmas kustibas

Sveicinatas maminas!
saaku lasit diskusijas par bernina pirmajam kustibam mates punci un iespejamo dzemdibu datumu. jautajums laikam jau taam kuras jau dzemdejusas - vai tiesam pastav sava veida sakariba starp siem laikiem?  vai tiesam var but taa ka dzemdesu 34nedela ja pirmas kustibas jutu 17.nedela (man pirmais bernins bet esmu pilnigi parliecinata par kurtibu pirmo dienu). vai taas ir tikai omisu laika gudribas? ir jau viena lidziga diskusija bet tur taa ari nav neviena mamma atbildejusi no savas pieredzes par pirmo kustibu un dzemdibu datumu.

Ievietots 28. jan 2016 09:48

Ieraksti komentāru
Secība:

RR

Nē, tas ir no sērijas "viena tante teica", sakarība tā nevar būt. Ja pirmajā grūtniecībā šis kustību termiņš ir ap 16.-18. nedēļu, tad otrajā grūtniecībā bērniņu sāk just jau agrākos termiņos 12.-14.nedēļā, domaju jūs saprotat, ka šis būtu stipri nelabs dzemdību sākuma termiņš. No personīgās pieredzes - es biju īsts nīlzirgs, es nevarēju atšķirt sava bērna kustības no visa pārējā, tādēļ par pirmo kustību termiņu uzskatu brīdi, kad sajutu konkrētu spērienu ap 19.-20.nedēļu. Bērns dzima precīzi ārsta noteiktajā datumā.
Pievienots 29. jan 2016 00:37

Atbildēt komentāram

Annika

Vispār ārsti ņem gan vērā brīdi, kad mamma sajūt kusītibas un kad varētu būt dzemdības, bet ne jau tik vienkārši, ka mamma pati izrēķinās. Pie tam kustību sajūtu var ietekmēt arī tauku kārtiņa mammai uz vēdera vai bērna guļa. Te ir interesanti par kustībām, kas ietekmē sajūtas, ko jūt mamma
Pievienots 29. jan 2016 06:48

Atbildēt komentāram

RR

Ārsts jautā par kustībām, lai izsekotu augļa attīstību. Pēc tam, kad māte ir devus apstiprinošu atbildi, ārsts vizītes laikā jautā arī par augļa kustību raksturu un no tā izdara secinajumus, nevis skaita dzemdību datumu.
Pievienots 29. jan 2016 18:28


 

LAPAS KARTE