Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Epilepsija

Sveiki, Varbūt tev vai kādai paziņai ir pazīstama kāda epilepsijas slimniece, kura plāno grūtniecību vai jau ir dzemdējusi ? un varbūt var padalīties pieredzēe, kas mainījās, kas jāievēro plānojot grūtniecību, kādu medikamentu izrakstija un galvenais kā noritēja dzemdības ?


Ievietots 27. jan 2016 18:31

Ieraksti komentāru
Secība:

llulubelle

Pazīstamu sieviešu nav. Bet pavisam nedaudz par epilepsiju zinu. Tā kā to var izraisīt visdažādākie iemesli, tās norise un ārstēšanas taktika ir dažāda. Te tomēr vislabāk konsultēties ar ļoti labu ginekologu. Ja esi rīdziniece, tādu piemeklēt būs vieglāk.
Pievienots 29. jan 2016 16:49

Atbildēt komentāram

RR

Vienā no forumiem sastapos ar meiteni, kurai grūtniecības laikā sākās epilepsijas lēkmes. Kā viņai paskaidroja ārsts, tas radās no viņas iedzimtām sirds un asinsvadu slimībām, kuras viņa pirms grūtniecības regulēja ar zāļu palīdzību. Grūtniecības laikā bija pastiprināta uzraudzība, dzemdības ar ķeizargrieziena palīdzību, pielietojot pilno anestēziju. Vēlu tev atrast labu speciālistu!
Pievienots 29. jan 2016 18:46

Atbildēt komentāram

AMINA

sveika nosutiju tev vestuli
Pievienots 29. jan 2016 22:58

Atbildēt komentāram

Anonīms

Paldies meitenes un kā ir ar to lēkmju biežumu ? vai grūtniecības laikās tās pastiprinās ?
Pievienots 30. jan 2016 09:52

Atbildēt komentāram

maijvabole

Katram tak ir savādāk,tāpat kā vienādu epilepsijas simptomu nav. Citam epilepsiju izsauc alkohols,citam nogurums,citam atslābšanas fāzē. Zinu vienu kaimiņieni,kas piedzemdēja bērniņu un epilepsijas lēkmes viņai izbeidzās.
Pievienots 30. jan 2016 10:55


 

LAPAS KARTE