Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Epilepsija

Sveiki, Varbūt tev vai kādai paziņai ir pazīstama kāda epilepsijas slimniece, kura plāno grūtniecību vai jau ir dzemdējusi ? un varbūt var padalīties pieredzēe, kas mainījās, kas jāievēro plānojot grūtniecību, kādu medikamentu izrakstija un galvenais kā noritēja dzemdības ?


Ievietots 27. jan 2016 18:31

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

llulubelle

Pazīstamu sieviešu nav. Bet pavisam nedaudz par epilepsiju zinu. Tā kā to var izraisīt visdažādākie iemesli, tās norise un ārstēšanas taktika ir dažāda. Te tomēr vislabāk konsultēties ar ļoti labu ginekologu. Ja esi rīdziniece, tādu piemeklēt būs vieglāk.
Pievienots 29. jan 2016 16:49

Atbildēt komentāram

RR

Vienā no forumiem sastapos ar meiteni, kurai grūtniecības laikā sākās epilepsijas lēkmes. Kā viņai paskaidroja ārsts, tas radās no viņas iedzimtām sirds un asinsvadu slimībām, kuras viņa pirms grūtniecības regulēja ar zāļu palīdzību. Grūtniecības laikā bija pastiprināta uzraudzība, dzemdības ar ķeizargrieziena palīdzību, pielietojot pilno anestēziju. Vēlu tev atrast labu speciālistu!
Pievienots 29. jan 2016 18:46

Atbildēt komentāram

AMINA

sveika nosutiju tev vestuli
Pievienots 29. jan 2016 22:58

Atbildēt komentāram

Anonīms

Paldies meitenes un kā ir ar to lēkmju biežumu ? vai grūtniecības laikās tās pastiprinās ?
Pievienots 30. jan 2016 09:52

Atbildēt komentāram

maijvabole

Katram tak ir savādāk,tāpat kā vienādu epilepsijas simptomu nav. Citam epilepsiju izsauc alkohols,citam nogurums,citam atslābšanas fāzē. Zinu vienu kaimiņieni,kas piedzemdēja bērniņu un epilepsijas lēkmes viņai izbeidzās.
Pievienots 30. jan 2016 10:55


 

LAPAS KARTE