Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

pirmsdzemdibu stress?

sveiki.gaidu otro delinu.jau esmu  30nedela.pirmas dzemdibas bija pirms 6 gadiem.tacu neesmu aizmirsusi kadas vinas bija.bija smagi.pusgadu nevareju atkopties.un var teikt vienai pasai nacas tikt gala.jo redz virs stradaja.tagad gaidot otro berninu nemitigi domaju ka bus,un cik smagi soreiz?!busu atkal viena pati.viram attaisnojums ir darbs,darbs darbs.un nevaru beigt par to visu domat,saku krist panika.turklat ar viru ari nav viss ka gribetos.vai es viena tada panikas celaja?

Ievietots 21. jan 2016 16:04

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Zhaga

Neesi panikas cēlāja. Ja viņam tik darbs tad saki, lai nopelna arī priekš palīga Jums! Ir smagi un bez palīdzības iztikt nevar. Par pašām dzemdībām... Man draugam drauga sieva visu grūtniecības laiku cītīgi domāja par to, cik viņai būs vieglas dzemdības - pirmais bērns piedzima 4 stundu laikā, otrais 3 stundu laikā. Es arī skaņojos un ar mazo cītīgo runājos, ka mums arī būs riktīgi vieglas un foršas dzemdības - rezultātā ap 3 sākās sāpes, 5 pateicu vīram, ka sāp, pus6 braucām uz slimnīcu (labi, ka neteicu uzreiz), 6 bijām slimnīcā, biški pēc 8iem sāku spiest un un 8.50 mazais bija klāt. Tagad atceroties sāpes pat īsti neatceros, jo uztvēru viņas kā kaut ko dabisku :-). Tā kā par dzemdībām svarīgi ir noskaņoties un ļaut saprast mazajam, ka viņs ir gribēts un gaidīts.
Pievienots 22. jan 2016 10:46

Atbildēt komentāram

ievasieva

Jā, šis variants ļoti strādā. Saku pēc pieredzes- grūtniecības laikā meditēju un iztēlojos cik jaukas, vieglas un priecīgas būs dzemdības. Tieši tā arī bija- tās bija manas pirmās dzemdības, bet līdz 8cm atvērumam sāpes un kontrakcijas nejutu vispār. Abi ar vīru klausījāmies mazā sirsniņu, smējāmies un jokojām. Pārējais gan atvērās jau ar sāpēm, bet nieka 40min. laikā. Viss kopā sanāca kaut kādas nepilnas četras stundas.
Pievienots 25. jan 2016 17:40

semolīna

Trešo bēbi gādā kopā ar kādu bezdarbnieku!
Pievienots 25. jan 2016 23:33

Atbildēt komentāram

Annika

Katras dzemdības atšķiras. Pirmās var būt ilgas un smagas, bet otrās - knapi paspēsi uz slimnīcu.
Pievienots 29. jan 2016 06:50

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE