Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• sveikas.ka lai pec dzemdibam dabuj mikstu vederu?nupat dzemdeju,un veders ciets.mokos.plus vel suves uzliktas.

Atbildes: 1, Skatījumi: 3121, Ievietots: 7. apr 2016 13:38, pēdējās izmaiņas: 9. apr 2016 10:21 Lasīt vairāk
  • sveiki.gaidu otro delinu.jau esmu  30nedela.pirmas dzemdibas bija pirms 6 gadiem.tacu neesmu aizmirsusi kadas vinas bija.bija smagi.pusgadu nevareju atkopties.un var teikt vienai pasai nacas tikt gala.jo redz virs stradaja.tagad gaidot otro berninu...

Atbildes: 4, Skatījumi: 5477, Ievietots: 21. jan 2016 16:04, pēdējās izmaiņas: 29. jan 2016 06:50 Lasīt vairāk
  • sveiki,jautajums sads.janvari eju dekreta.ginekologe pateica ka vajag no gimenes arsta izzinu lai varetu palaist mani dekreta.un vel kaut kada izzina vajadziga.kada nevar pateikt kadas izzinas tur vajadzigas?6g atpakak man neko tadu nevajadzeja.

Atbildes: 1, Skatījumi: 3805, Ievietots: 21. dec 2015 07:37, pēdējās izmaiņas: 21. dec 2015 21:15 Lasīt vairāk
  • sveiki.gribeju jautat,esmu stavokli un neesmu precejusies..visi apkart skandina lai kaut sarakstamies kamer berns nav piedzimis,busot izdevigak.tad nu es nesaprotu kas te var but izdevigaks?likumu zina vai?

Atbildes: 2, Skatījumi: 3893, Ievietots: 25. nov 2015 06:11, pēdējās izmaiņas: 1. dec 2015 02:21 Lasīt vairāk
  • Sveiki,esmu 17 grutniecibas nedela.Stradajosa grutniece,kura strada pa naktim un ne telpas.analizes menesi atpakal uzradijas liels cukura limenis.urina analizes uzradija apsaldetu urinpusli.nu protams ginekologe to pamanija vakar kad biju karteja...

Atbildes: 1, Skatījumi: 3224, Ievietots: 21. okt 2015 12:21, pēdējās izmaiņas: 22. okt 2015 05:37 Lasīt vairāk
  • Sveiki,versos ar tadu situaciju,ar viru velamies otro berninu,bet nu jau 2 gadus nekaa.planojot pirmo berninu mocijamies 3 gadus...nesaprotu kas pa lietu?varbut kadai ir lidzigi?

Atbildes: 4, Skatījumi: 4949, Ievietots: 9. jan 2015 08:17, pēdējās izmaiņas: 12. jan 2015 06:55 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE