Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

otrs bērniņš

Sveikas. Gan jau kādai ir jau bijusi šāda situācija. Situācija sekojoša, man ir meita, kurai tagad ir gads un pieci mēneši, man aprīlī jāiet atpakaļ darbā, bet tā kā dārziņā tik mazu vēl negribu laist bija doma rakstīt atlūgumu, bet šeku reku, uztaisīju grūtniecības testu un tas uzrādīja divas strīpiņas, tagad ir tikai ceturtā grūtniecības nedēļa, protams nenormāli priecīga, bet tad aizdomājos, dekrētā ar otru jāiet tikai jūlijā, savukārt BKA beidzās aprīlī, meitiņu nav kam atstāt, ja eju prom no darba zaudēju visus pabalstus, ko lai dara ar tiem četriem mēnešiem kad ir jāiet un jāstrādā? Par kuriem mēnešiem pabalstu skaita nākamajam bērniņam, ja abiem tik maza gadu starpība?

Ievietots 21. jan 2016 13:24

Ieraksti komentāru
Secība:

Eziits2113

Tos 4 mēnešus var mēģinat sarunāt slimības lapu....
Pievienots 23. jan 2016 21:45

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE