Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

otrs bērniņš

Sveikas. Gan jau kādai ir jau bijusi šāda situācija. Situācija sekojoša, man ir meita, kurai tagad ir gads un pieci mēneši, man aprīlī jāiet atpakaļ darbā, bet tā kā dārziņā tik mazu vēl negribu laist bija doma rakstīt atlūgumu, bet šeku reku, uztaisīju grūtniecības testu un tas uzrādīja divas strīpiņas, tagad ir tikai ceturtā grūtniecības nedēļa, protams nenormāli priecīga, bet tad aizdomājos, dekrētā ar otru jāiet tikai jūlijā, savukārt BKA beidzās aprīlī, meitiņu nav kam atstāt, ja eju prom no darba zaudēju visus pabalstus, ko lai dara ar tiem četriem mēnešiem kad ir jāiet un jāstrādā? Par kuriem mēnešiem pabalstu skaita nākamajam bērniņam, ja abiem tik maza gadu starpība?

Ievietots 21. jan 2016 13:24

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Eziits2113

Tos 4 mēnešus var mēģinat sarunāt slimības lapu....
Pievienots 23. jan 2016 21:45

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE