Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Gudra un jauka grūtniecības speciāliste!

Sveikas dāmas!
Iesakiet grūtniecības/dzemdību speciālisti Rīgā. 
Papildus savai grūtniecības uzraudzei, vēlos konsultēties ar vēl kādu, kas man palīdzēs dažādos lēmumos un situācijās!
Dalieties ar savu pieredzi saistībā ar saviem speciālistiem!
Paldies!

Ievietots 20. jan 2016 10:15

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Jautājums, vai jums varētu interesēt speciālisti, kam savas privātprakses vai kas ir privātklīnikās. Noteikti varu ieteikt Stārķa ligzdas Dinu Cepli vai, piemēram, Daigu Baranovsku no
Pievienots 21. jan 2016 19:11

Atbildēt komentāram

Jauna Jauka Māmiņa

Paldies, Trallallā, par padalīšanos. Varbūt vari nedaudz pastāstīt, kāpēc iesaki šīs speciālistes? Kāda ir Tava pieredze?
Pievienots 22. jan 2016 15:01

RR

Tas ir tāds "slidens" jautājums... Es no savas ārstes Ineses Krūmiņas biju sajūsmā - visi izmeklējumi un analīzes savlaicīgi, vienmēr konkrētas atbildes uz maniem jautājumiem (bez visādiem "varbūt" un "iespējams", pieklājīga un bez tendences uz grūtnieces iebiedēšanu (no sērijas "akdiesspasarg, asinspiediens 125/83, steidzmi sākam lietot pusi no aptiekā pieejamā!" Bet. Pēc manām labām atsauksmēs, pie viņas vizitē devās mana draudzene un viņām galīgi nesapasēja, draudzene bija vīlusies un atgriezās pie savas iepriekšējās ārstes.
Pievienots 23. jan 2016 17:23

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE