Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Vitamīni

Lūdzu, vai kada mamiņa var padalities ar pieredzi. Esmu šokēta par to cik daudz dažādu lietu nosaka Magne B6 lietošana grūtniecības laikā. Vai ir kādai pieredze ar šā vitamina nelietošanu? Esmu izmisumā, neesmu ipaša zāļu piekriteja tadēļ arsta ieteikumus par šo vitaminu lietošanu neņēmu vērā, lidz izdomaju tomer palasit prieskam vins isti ir. Un sobrid jau 32 nedela un nevienu reizi neesmu lietojusi Magne B6. Vai tas var manam mazulim nodarit ko ļaunu?  
Un ja šobrid saktu tomer lietot, vai tas ko dotu? 

Ievietots 18. jan 2016 21:39

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Vicky

Mana pieredze. Lietoju. Arī no sākuma nesapratu iemeslu. Pēc aptuveni 30.nedēļas šad tad naktī sarāva krampi kājā - ikrā. Pirms un pēc grūtniecības nekad nav nekādi dižie krampji bijuši, ja nu vienīgi pārskrienos neiesildījusies. KSaku lietot, kad viena paciņa izlietojās uz sitiena nenopirku jaunu un otrajā dienā tā sarāva krampi, ka divas dienas kliboju. Traki. Mans ieteikums - lieto. Vitamīni nav zāles. Tie jau nav nekādi kompleksie, bet magnijs, kuru ļoti grūti pietiekami uzņemt ar ikdienišķu uzturu.
Pievienots 19. jan 2016 01:59

Atbildēt komentāram

Vicky

Un jā. Nav par vēlu. Un stipri šaubos, kas tas jelka var nodarīt ļaunu mazulim. Atslābsti un izbaudi augošo punci!
Pievienots 19. jan 2016 02:00

Danna

Nu mg nav vitamīns,bet minerālviela un grūtniecības laika svarīgi lietot pirmajās 5 nedēļās,jo tas atbild par ģenētiskās informācijas nodošanu bērnam,Vitamīns B6 piedalās jaunu šūnu veidosanas procesā un palīdz Mg uzsūkties organismā. Labāk nodot analīzes un noteikt,tagad vajag tev lietot,ja ir Mg deficīts vai nē.Ko vairs tev uztraukties,kas ir tas ir-labāk domā pozitīvi,galu galā agrāk sievietes nelietoja nekādus papildus vitaminus un bērni dzima veseli
Pievienots 19. jan 2016 06:20

Atbildēt komentāram

Samanta Kalniņa

Labi, paldies Jums. Vienkarši vakar ļoti sastresojos par šo.
Pievienots 19. jan 2016 08:02

Atbildēt komentāram

Lady Ļena

Nelietoju Mg ne pirmās grūtniecības laikā,ne otrās,jo pirmkārt, principā neatbalstu milzīgo zāļu un vitamīnu biznesu un otrkārt,ārsts arī nelika lietot. Ja cilvēks uzņem daudz maz pilnvērtīgu un sabalansēt uzturu,tad mākslīgie vitamīni un minerālvielas nav vajadzīgas.
Pievienots 19. jan 2016 10:09

Atbildēt komentāram

RR

Lietoju kompleksos grūtniecēm paredzētos vitamīnus, tur bija iekļauta Mg deva. Taču, līdzīgi kā Vicky, pēc 30. nedēļas "iepazinos" ar nakts krampjiem un uzsāku papildus arī Magne B6 lietošanu.
Pievienots 19. jan 2016 10:46

Atbildēt komentāram

becinaa:)

Magne b6, es personigi lietoju visu grutniecibas laiku!Sie vitamini nekadu kaitejumi mazulim nenodara!Man personigi palidz pret krampjiem un simfizes kaulu!Man rit 31.nedela un magne b6 lietosu lidz pat dzemdibam.
Pievienots 19. jan 2016 11:47

Atbildēt komentāram

egy

Man grutniecibas sakuma lika lietot magne b6.toties nelika dzert grutniecu vitaminus.nomainiju arstu.magniju teica nedzert,bet tiesi grutniecu vitaminus.nu neesmu par visiem sitiem magnijiem utt.bet nu jau esmu pedeja trimestri,un kajas krampji.tapec dzeru visu,plus dzelzi atseviski!
Pievienots 21. jan 2016 16:24

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE