Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

2016gada Marta Berniņi:)

sveikas mammas,kas savas atvasites gaida uz Martu..Nu vairs liela diena kad satiksimies ar mazuliem nav aiz kalniem
Kadas sajutas?.Man bernins paredzets uz 23.MartuGaidu otru puisiti.Viss jau pa lielam sagadats.

Ievietots 6. jan 2016 22:43

Ieraksti komentāru
Secība:

es gaidu otru meitiņu uz marta sākumu. sajūtas ir ļoti dažādas bet patīkamas. mazā ir ļoti aktīva
Pievienots  8. jan 2016 05:33

Atbildēt komentāram

becinaa:)

Ja Man ari mazais ir ļoti aktīvs.Vakaros liekas,ka met kulenus,mes viss aktivakie esam no rita un vakara pirms guletiešanas.Ļoti gaidu satikšanas bridi ar mazo..
Pievienots  8. jan 2016 10:30

Maritka

Sveikas!Es ar gaidu mazino uz marta beigam.Mazais ir tik loti aktivs. Kur Jus dzemdesiet?Vai jau esat izdomajusi savam berninjam vardu?
Pievienots 11. jan 2016 12:00

Atbildēt komentāram

Emis

Sveikas, arī es gaidu otro bērniņu- meitiņu uz marta sākumu. Diemžēl, ne par vārdu, ne par dzimšanas vietu vēl skaidrības nav... Kā jums ar pirmo lietiņu iegādi? Man drēbītes ir trūkst tik zeķītes, bet lielās lietas... ai kā nav.
Pievienots 11. jan 2016 14:17

Atbildēt komentāram

SveikaApsveicu..Man vel visam klat trukst mazie cimdini,bet ta mums viss ir sagadats!Gultina mums palika no bralisa,bralitis tika pie jaunas gultinas!..Ja ari vardinu esmu izdomajusi,es dzemdesu ventspili..Pirmo berninu dzemdeju Kuldigas slimnica.Nu jau cik vairs palicis lidz maza brinumina satiksanai.Lielakais cels jau nostaigats.
Pievienots 11. jan 2016 16:11

Maritka

Nju man jau tresais bernins bus.Bet uztraukums ka ar pirmo.Ipasi vel nekas nav nopirkts.Planots februari visu pirkt. Mums ar bus gimenes dzemdibas.Cik pie ums izmaksa gimenes dzemdibas?
Pievienots 13. jan 2016 09:59

Mincis_Mincītis

- sveikas! es arī gaidu savu mazulīti un noliktais datums ir 23. marts.. šis ir mans pirmais bērniņš un strauji tuvojoties martam rodas uztraukums, neliels stresiņš. nevaram ar vīru jau sagaidīt, kad nu satiksim savu mazo brīnumu. dzemdēšu Jēkbapilī, ģimenes dzemdības ieplānotas. vārdiņš izdomāts jau sen, un palēnām tiek kravāta koferim lielajai dienai - tādi šādi sīkumi palikuši, bet mazajam viss pa lielam jau salikts. sagādāts arī ir gandrīz viss, izņemot dažus sīkumus un ratus. novēlu Jums, gan sev izturību un visuvisu to labāko neilgakajā laikā, kas atlicis līdz satiksimies ar saviem mīļajiem! un runājot par aktivitāti, esam ļoti aktīvas, citas reizes pat liekas, ka pārkārtojam visu mammai - stipri spārdamies.
Pievienots 13. jan 2016 08:54

Atbildēt komentāram

Apsveicu Juss ar so skaisto gaidisanas laiku.Man sis bus otrais mazulis.Satraukums itka nav,bet ir tada nemiera sajuta ka nu buss!Vai bus dzemdibas vieglakas vai smagakas!Bet ta viss visuma jutamies labi..Lai Jums visam vieglas un skaistas dzemdibas.!
Pievienots 13. jan 2016 21:05

Anonīms

es gaidu trešo bērniņu.pašā marta sakumā.ceru,ka pirmdien USG vēlreiz apstiprinās dzemdību datumu un dzimumu.gaidām meitiņu 1.martā arī dzemdēšu Ventspilī.nezinu kā būs,nav pieredzes ar šo slimnīcu,bet zinu,ka viss būs skaisti un labi!pirms 10.gadiem dzemdēju Talsos,tagad tur vairs nav slimnīcas.pirms 4.gadiem dzemdēju Anglijā un visas atmiņas par dzemdībām saistās ar turieni.tagad jau arī Latvijā viss ir citadak ka pirms 10 gadiem,tāpēc nedaudz satraucos,bet,kad pienāk tas mirklis nav laika vairs domāt kā nu kas būs... viss notiek kā tas paredzēts!interesanti,ka arī man mazā ir ļoti aktīva,visaktīvākā no visiem trim.un tieši no rītiem,kad mostamies abas un vakarā,kad gulet eju...tad vēders lēkā ... kā jums ar pieņemšanos svarā?
Pievienots 15. jan 2016 08:53

Atbildēt komentāram

Svars man pienaca kopuma kadi 8kg un biju pie daktera svars klat nekas nav nacis un vel biju nokritusies!Bet tas esot normali ta reizem gadoties.1berninu dzemdeju kuldiga!Bet es vel svarstos isti nezinu vai dzemdet ventspili vai kuldiga!Bet vel ir ko padomat
Pievienots 15. jan 2016 19:33

Mincis_Mincītis

- mīļās meitenes, esiet mierīgas un izbaudiet sniegaino laiku.. tā kā, šis ir mans pirmais mazulītis biju pārbijusies! sāk sāpēt vēders, neizprotami ar laika intervāliem - domāju, nu viss. 30ned un mazais grib ierasties. bailes par to, lai viss labi ir mazulim, ja nu tiešām ir to izlēmis. bet paldies Dievam, viltus trauksmīte - stresa dēļ bebuks vilcis nabiņu un dzemde nedaudz biju iesākusi darboties. tagad vienu naksniņu pavadu te Jēkabpilī, bija spricītes un sistēma. nevaru sagaidīt rīt, jo gribas mājās. un vislielākais atbalsts man vakardien bija vīrs - bailes, satraukumi, bet ir droši, silti un tai pat laikā vairāk vai mazāk nomierinoši, ka viņš blakus tur roku, kaut pats sabijies bez gala. esmu laimīga, kad nolēmām ģimenes dzemdības - vismaz stresa būs mazāk un būs vieglāk konsentrēties. mīļās meitenes, saudzējam visas sevi, izlutinam un izauklējam bebukus puncīti, nervozējam mazāk, lai mazie brīnumiņi nepārdzīvo līdz ar mums, bet tikai nejaukāk. visām jums, tāpat kā sev novēlu skaistus atlikušos grūtniecības mēnešus un skaistas, patīkamas dzemdības, jeb mirkli pirms un satikšanos ar mazajiem. jauku vakaru, dienu, veiksmīgu jaunnedēļu.
Pievienots 17. jan 2016 01:45

Atbildēt komentāram

Portāls Mammamuntetiem.lv

Dāmas, apsveicam ar bērniņu! Iespējams Jūs interese vērtīgas nodarbības topošajiem vecākiem -
Pievienots  3. mar 2016 08:49

Atbildēt komentāram

Rahēlīte

Sveikas, topošās māmiņas! Rakstu savu bakalaura darbu Fizioterapeita kvalifikācijā:„Biopsihosociālā modeļa nozīme stresa noteikšanā un mazināšanā grūtniecēm ”. Lūdzu Jūs piedalīties manā pētījumā. Tajā būs apkopoti dati par grūtniecības norisi, māmiņas pašsajūtu, uc. Protams, dati būs konfidenciāli. Atbildēšu uz interesējošajiem jautājumiem. Sazinities ar mani pa tel. 28662244, vai rakstot uz e-pastu Ar prieku, Rahēle
Pievienots  4. mar 2016 04:56

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE