Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

2016.gada Aprīļa/Maija bērniņi

Sveikas māmiņas ! Sarosīsimies ,lai jau atkal parunātu kopīgi par mūsu gaidāmajām atvasītēm.
Kādas pašsajūtas?emocijas? Kad jums solās maziņais ierasties pasaulē? Vai dzimumu jau zinat?

Ievietots 25. nov 2015 09:23

Ieraksti komentāru
Secība:

s.s

Sveikas. Gaidu otru mazuliiti. Bēbītei jābūt aprīļa beigās. Abām māsiņām būs septiņu gadu starpība. Jūtos lieliski, nelabums ir pagājis. Mazā aktīvi darbojas pa punci lielā māsa dzied viņai dziesmas un samīļo katru mīļu brīdi. Ğimenē ļoti gaidam mazo brīnumu.
Pievienots  2. jan 2016 14:02

Atbildēt komentāram

Portāls Mammamuntetiem.lv

Pievienots  3. mar 2016 08:47

Atbildēt komentāram

Chircina

Sveikas, mīļās. Šoreiz arī es esmu patrāpījusies to vidū, kam lielākais darbs palicis uz pavasari, ziemu kaut kā laikam būšu pārdzīvojusi. Šis man būs trešais bērniņš- divām meitām piepulcēsies brālītis. Puncis ar visiem bērniem bijis paliels, taču ar šo bērnu vēders ir vislielākais, fiziski grūtāk ir arī tāpēc, ka pēdējie mēneši sanāk tieši ziemā un agrā pavasarī, kad vēl jātuntuļojas, bet vēders tik liels, ka tāpat jau grūti. Meitas abas dzima vasarā, karstais laiks un plānā ģērbšanās bija tik feina, salīdzinājumā ar šito mocīšanos.... Dēliņš gaidāms ap 6. aprīli, šobrīd ļoti grūti staigāt, iegurni lauž, kājas tirpst, mugura sāp... Visvairāk morāli tracina, ka iekšēji ir vēlme tik daudz ko izdarīt, bet fiziski to nespēju. Ja runājam par attiecībām ģimenē- kā to ņem- brīžam ir viegli, brīžam grūtāk- man garastāvoklis dikti mainīgs, ari ēdienkarte dikti dīvaina...taču vīrs ļoti atbalsta, palīdz, masē sāpošās un tirpstošās vietas, bet meitas (3.7gadi un 1.9gadi) reizēm izstrādā visādus jokus, tomēr dikti mīļo punci un sajūsminās, ka tur bebis čuč un kustās....
Pievienots  4. mar 2016 16:15

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE