Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

2016.gada Aprīļa/Maija bērniņi

Sveikas māmiņas ! Sarosīsimies ,lai jau atkal parunātu kopīgi par mūsu gaidāmajām atvasītēm.
Kādas pašsajūtas?emocijas? Kad jums solās maziņais ierasties pasaulē? Vai dzimumu jau zinat?

Ievietots 25. nov 2015 09:23

Ieraksti komentāru
Secība:

s.s

Sveikas. Gaidu otru mazuliiti. Bēbītei jābūt aprīļa beigās. Abām māsiņām būs septiņu gadu starpība. Jūtos lieliski, nelabums ir pagājis. Mazā aktīvi darbojas pa punci lielā māsa dzied viņai dziesmas un samīļo katru mīļu brīdi. Ğimenē ļoti gaidam mazo brīnumu.
Pievienots  2. jan 2016 14:02

Atbildēt komentāram

Portāls Mammamuntetiem.lv

Pievienots  3. mar 2016 08:47

Atbildēt komentāram

Chircina

Sveikas, mīļās. Šoreiz arī es esmu patrāpījusies to vidū, kam lielākais darbs palicis uz pavasari, ziemu kaut kā laikam būšu pārdzīvojusi. Šis man būs trešais bērniņš- divām meitām piepulcēsies brālītis. Puncis ar visiem bērniem bijis paliels, taču ar šo bērnu vēders ir vislielākais, fiziski grūtāk ir arī tāpēc, ka pēdējie mēneši sanāk tieši ziemā un agrā pavasarī, kad vēl jātuntuļojas, bet vēders tik liels, ka tāpat jau grūti. Meitas abas dzima vasarā, karstais laiks un plānā ģērbšanās bija tik feina, salīdzinājumā ar šito mocīšanos.... Dēliņš gaidāms ap 6. aprīli, šobrīd ļoti grūti staigāt, iegurni lauž, kājas tirpst, mugura sāp... Visvairāk morāli tracina, ka iekšēji ir vēlme tik daudz ko izdarīt, bet fiziski to nespēju. Ja runājam par attiecībām ģimenē- kā to ņem- brīžam ir viegli, brīžam grūtāk- man garastāvoklis dikti mainīgs, ari ēdienkarte dikti dīvaina...taču vīrs ļoti atbalsta, palīdz, masē sāpošās un tirpstošās vietas, bet meitas (3.7gadi un 1.9gadi) reizēm izstrādā visādus jokus, tomēr dikti mīļo punci un sajūsminās, ka tur bebis čuč un kustās....
Pievienots  4. mar 2016 16:15

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE