Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Labdarības programma “Labā sirds” aicina ziedot bērnu lietas mazturīgajām ģimenēm

Bērnu preču veikali Minikid.lv sadarbībā ar Jelgavas sociālo lietu pārvaldi un biedrību “Labās sirds klubs” šonedēļ uzsāk pastāvīgu labdarības programmu “Labā sirds”. Tās mērķis ir palīdzēt mazturīgo ģimeņu bērniem ar ziedotām lietām, 

kuras līdzcilvēkiem pašiem vairs nav noderīgas, taču ir vēl 

Minikid.lv veikalos Rīgā un 
Jelgavā ikvienu ziedot apģērbus, apavus, rotaļlietas, bērnu mēbeles, vanniņas un citas lietas, kuras līdzcilvēku bērniem vairs nav vajadzīgas, taču ir vēl lietojamas. Ziedotos priekšmetus nogādās mazturīgajam ģimenēm visā Latvijā, ikvienam ziedotājam kā pateicību dāvinot 10% atlaides kuponu pirkumiem Minikid.lv veikalos. 

Mantu ziedojumus mazturīgo ģimeņu bērniem var nogādāt Minikid.lv veikalos Rīgā, Matīsa ielā 8/1 un Jelgavā, Raiņa ielā 16 darba dienās plkst. 10 – 19, sestdienās plkst. 10 – 17 un svētdienās plkst. 10 – 15. 

Informācija par savāktajiem bērnu lietu ziedojumiem un to piegādi mazturīgām ģimenēm 
regulāri tiks publicēta uzņēmuma mājas lapā un Facebook lapā: 

Ievietots 13. nov 2015 15:27

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE