Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Auklites darbs Anglija

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

Mes patreiz meklejam milju, uzticamu un gadigu aukliti musu diviem mazajiem. Mes dzivojam Yorka, Anglija. Bernini ir 2 - puisenam ir 5 gadini un iet skola pa dienu no 9-3iem un meitenitei 2 gadini - 1 pilnu dienu nedela iet bernudarzina - bet parejas dienas pavada ar musu patreizejo aukliti ejot uz parku, bernu spelu grupinam utt. 

Dzivosana gimene, sadzives pirkumi, esana, mobilais, internets, uttnav jauztraucas par ikdienas teriniem, atalgojums GBP (anglu marcinas) 400.-menesi. Gimenes ikdienas sarunvaloda ir anglu.
Ideali mes gribetu saplanot visu ta lai, musu jauna auklite var sakt pie mums Decembra vidu. Aukliti meklejam ilglaicigam posmam - minimums 6 menesei, bet ja ar berniem labi sapase, tad uz cik ilgi grib.  
Ja zinat kadu jauku aukliti kas butu piemerota musu gimenitei un ieintereseta uzzinat vairak, tad padodiet zinu lai sazinas un pastastisim vairak - kada mums dienas rutina , kadas aktivitates berniem patik ar patreizejo aukliti darit utt.

emails:  

Ievietots 12. nov 2015 15:46

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE