Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

viena no jums.

Rakstaino zeķu adīšana

Sveikas.varbūt kāda var padalīties kā uzadīt īstu latvisku zeķu pāri ar latviskiem ornamentiem.Meklēju internetā,bet neko neatradu.Būtu ļoti priecīga.

Ievietots 24. okt 2015 10:53

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

maijvabole

Ja māki noadīt parastu zeķi,tad ornamentus pielikt klāt nav grūti. Vari uzzīmēt kaut vai pati rombiņus un zig-zag žodziņus. Tas viss būs gana latviski.
Pievienots 25. okt 2015 17:37

Atbildēt komentāram

kiketa

Ja proti adīt zeķi un zini, kā izada krāsainos rakstus, nekā sarežğīta nav. Izrēķini, cik valdziņi apkārtmērs un veido rakstu. Rakstiņu var veidot kādu vēlas, ar ornamentu var izveidot arī "vēstījumu", jo katrai latvju zīmei ir sava nozīme. Auseklis, piemēram, aizsargā no ļauna. Ja lielai meitenei tautiskajām dejām, tad jau jāada garās zeķes mežğīņrakstā.
Pievienots 25. okt 2015 19:21

Atbildēt komentāram

ievasieva

Aizej uz bibliotēku, apraksti, ko vēlies un bibliotekārīte Tev atradīs grāmatu Man mājās, vēl no skolas laikiem, ir mācību grāmata, kur soli pa solim ir aprakstīts kā adīt zeķi. Tāpat tur ir arī dažādi rakstiņi
Pievienots  3. nov 2015 06:01

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE