Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Meklējam auklīti Dublinā

Mēs esam ģimenīte, kurā ir 2 bērni.  Dēls 3 gadi un meitiņa 4 mēneši. Mēs dzīvojam Īrijā, Dublinas rajonā.
Mamma ģimenē runā krieviski un tēvs latviski. Mamai drīz būs jāatgriežās darbā tapēc meklējam sirsnīgu, pozitīvu un godīgu cilvēku ilgtermiņa sadarbībai un mūsu ģimenes atbalstam. No 2016. gada sākuma pilnas slodzes darbs. Samaksa pēc vienošanās.
 Aukles pienākumi (tipiskas dienas apraksts): 
Meklējam kādu sirsnīgu un atbildīgu cilvēku, kas parūpēsies par mūsu bērniem (apģērbs, samīļos, parotaļāsies, izies pastaigā, aizvedīs uz skoliņu, uztaisīs ēst un pabaros utt.). Auklītei būs jāstrāda 5 dienas nedeļa un dāžreiz kādu brīvdienas vakaru, lai vecāki varētu kaut kur aiziet
Piedāvājam dzīvošanu mūsu mājā, sedzam visus dzīvošanas izdevumus un labu apmaksu, saprātīgas prasības un jauku attieksmi. 
Auklīte varēs piedalīties izbraukumos kopā ar ģimeni, ja pati vēlēsies.
Darba sākšanas laiks 2016. gada Janvāris 
 Gaidīsim vēstuli ar aprakstu par sevi, fotogrāfiju, savu pieredzi un prasmēm. Pieteikties vakancei uz e-pastu: D

Mēs ar jums sazināsimies.

Ievietots 10. okt 2015 19:41

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE