Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

DIENAS CENTRS bērniem no 2 gadu vecuma

DIENAS CENTRS  "ZinātPrieks" (Berģos, Brīvības iela 456) aicina pie sevis ciemos bērniņus no 2 gadu vecuma. Piedāvājam pavadīt laiku pie mums gan pilnu dienu, gan tikai rīta cēlienu vai tikai dažas dienas nedēļā. Mācību process "ZinātPriekā" notiek, izmantojot M.Montesori pedagoģisko pieeju un pašu pedagogu radošās idejas. Bērni pie mums strādā īpaši sagatavotā vidē, kas piemērota radošam darbam un individuālai apmācībai, apgūst jaunas iemaņas un zināšanas vieglā un dabīgā ceļā caur sajūtām un aktīvu darbošanos personīgās pieredzes iegūšanai.

Ievietots 10. sep 2015 02:57

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

lacenite30

Sveiki, vēlos padalīties, Bišumuižā pie 10 tramvaja galapunkta ir dienas pieskatīšanas centrs "Vīnodziņas", tur pieņem bērniņus dažāda vecuma gan uz pilnu dienu gan pa stundām, ļoti laipnas auklītes lielas un plašas telpas, blakus slēgts rotaļu laukums, draudzīgas cenas.
Pievienots 10. sep 2015 07:16

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE