Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Meklēju auklējamo.

Ar neizmērojamu vēlmi auklēt kādu mazu mīļumiņu, meklēju auklējamo. No rīta līdz vakaram, kamēr mamma ar tēti darbiņos. Iesim pastaigās, mācīsimies, iepazīsim pasauli. Esmu atvērta, komunikabla, spēlēšu jebkuru spēli, ko mazais vēlēsies, izdomāsim savas spēles. Darīsim visu, lai es kļūtu par mazā ķipara mīļāko aukli, labāko draudzeni. Mierīgi tikšu galā ar brokastu, pusdienu gatavošanu, un pēc sevis nekārtību neatstāšu. Nekādu kaitīgo ieradumu. Ļoti. ļoti gaidu savu mazo bumbuli. Esmu ar iepriekšēju pieredzi bērnu pieskatīšanā - 6 Mēneši Lielbritānijā pieskatot 3 ķiparus. 3 mēnešus draudzējos, auklēju un rotaļājos ar 2 puikām, brālīšiem, un mazākās māsas audzināšanā no pašiem autiņiem līdz pat šim brīdim. Pašai 20 gadi. Dzīvoju Ķengaragā. Ar nepacietību gaidu. Kristīne. 

Ievietots 9. sep 2015 18:13

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE