Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

​22. augustā “Ģimenes sporta diena Saulkrastos 2015”

Aktivitāšu klāsts šogad būs īpaši plašs - velo sacīkstes šosejā lieliem un 
maziem, pludmales volejbola turnīrs amatieriem, velo foto orientēšanās. Un vesela plejāde ar bezmaksas aktivitātēm - nūjošana kopā ar Robertu Radičuku, Momyfit vingrošana 
jaunajiem vecākiem ar bērniem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienasta un Nacionālo 
bruņoto spēku paraugdemonstrējumi, jautrās stafets ģimenēm, longbords,  kā arī dažādi konkursi dalībniekiem un apmeklētājiem.

Uzvarētāji velo šosejā sadalīs 500 EUR naudas 
balvu, kamēr labākais pāris pludmales volejbolā saņems 100 EUR skaidrā naudā. Arī pārējie dalībnieki var rēķināties ar tiešām labām balvām no mūsu lieliskajiem atbalstītājiem.

Plašais aktivitāšu klāsts tiek veidots ar nolūku nodrošināt visām ģimenes paaudzēm 
interesantu dienu, kamēr tēti minās tikmēr mazie var spēlēties Ludo spēļu stūrītī vai vingrot kopā ar mammām Momyfit treneru vadībā.

Tiem, kas grib izkustēties, bet pārāk neiespringt - nūjošana būs īstā aktivitāte. Citiem 
vārdiem sakot, esam padomājuši gan par lieliem, gan maziem, gan jauniem, gan veciem. Starts visām aktivitātēm tiks dots jau 10:00 no rīta pašā Saulkrastu sirdī – Saules laukumā,  tāpēc dalībniekus gaidīsim jau no 8:30. Diena būs gara un aktivitātēm bagāta, pēc dalības velo šosejas braucienā varēs paspēt piedalīties vēl kādā aktivitātē, piemēram velo-foto orientēšanās vai jautrajās ģimenes stafetēs.

Aicinām dalībai pasākumā reģistrēties pēc iespējas drīz, jo piesakoties ātrāk dalības maksas 
ir ievērojami mazākas nekā tuvojoties pasākuma norises dienai. Bērniem dalība ir bez maksas, bet svarīgi ir reģistrēties laicīgi, jo vietu skaits uz starta dažādās bērnu vecuma grupās ir ierobežots.

Reģistrēties un ar sīkāku informāciju par pašu pasākumu un aktivitātēm var iepazīties 
pasākuma mājas lapā un sekojot mūsu Facebook kontam - 

Ievietots 17. aug 2015 08:31

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE