Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Kazas un kazu video

Lai gan kāzu video filmētāji tiek sarunāti visai laicīgi, bet varbūt kāds pēkšņi izdomā...
Esmu režisore ar pieredzi dažādu video filmēšanā un montēšanā, bet tikai nesen sakusi savus pakalpojumus piedāvāt privātpersonām. Tieši šī iemesla dēļ šogad esmu visai brīvi pieejama.
Ja arī tev ir interese par kāzu video ko parādīt saviem draugiem, un kāzu filmu, kas paliks Jums kā atgādinājums par dienu, kad teicāt viens otram "Jā" vārdu, tad sazinies ar mani pēc iespējas ātrāk.

Jo:
Es bušu klāt Jūsu notikumiem kā klusa ēna
Strādāšu no vislabākās sirds apziņas
Izveidošu kazu filmu un mazo video 
Atdošu tev to visu skaistos DVD vāciņos
Bez tavas piekrišanas neizmantošu video savām vajadzībām.

Cena par pakalpojuma ir atkarīga no filmēšanas stundām un attāluma. Par visu vienojoties privāti.

Ar mani var sazināties jebkurā diennakts laikā
27730096
Bet manu CV un manis veidotos video var noskatīties

Ievietots 5. aug 2015 11:00

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE