Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Omulīgs mājdārziņš Rīgas centrā meklē jaunus draugus!

Sertificēta auklīte, arī pieredzes bagāta pirmsskolas skolotāja un mamma savam mazulim, izlolojusi omulīgu, radošu mājdārziņu mazuļiem no vecuma, kad mazais prot patstāvīgi sēdēt un rāpot, līdz 3 g.v.
Atrodamies Rīgas centrā, Avotu/Matīsa ielu krustojumā; darbojamies jau apaļu gadu, un šobrīd, kad divi bērni uzsāk bērnudārza gaitas, mums ir atbrīvojušās vietiņas.
Mūsu mājdārziņa mērķis ir veidot mazuļiem radošu, aizraujošu, bet arī mierpilnu, harmonisku ikdienu ģimeniskā mājas atmosfērā, bez bērnudārziem raksturīgās steigas un skaļuma, savu darbu mīlošu profesionāļu aprūpē.
Ikdienu cenšamies organizēt tā, lai mazajiem būtu sajūta, kā lielā ģimenē-katram mazajam mūsu saimītē ir sava loma, darbiņi, iespēja paust savu personību un, atbilstoši mūsu mazo Personību interesēm un gaumei, tiek radīts viss pakārtotais-sākot no ēdienkartes, līdz nodarbību saturam.
Šis Mājdārziņš ir radīts, kā zelta vidusceļš starp mazuļa ikdienu 1:1 ar individuālu aukli un ikdienu bērnudārzā, 10+mazuļu grupā, nereti tikai viena pieaugušā aprūpētāja atbildībā. Mēs cenšamies realizēt apvienojumu no šo abu iespēju labajām īpašībām-individuālu uzmanību katram mazulim un iespēju radoši un izglītojoši darboties, kā arī iegūt savus pirmos draugus.
Mēs piedāvājam:
· * Bērncentrētu, pozitīvu, individuālu attieksmi pret katru mazuli
· * Radošas, praktiskā pieredzē balstītas, vispārējo attīstību veicinošas ikdienas nodarbības, dabas eksperimenti, muzikālie rīti ar Ievu Bērziņu (šūpuļdziesmu meistarklašu vadītāja, tautasdziesmu grāmatas „Saules meita kalnā kāpa”autore, nodarbībās bērniem piedāvā spēlēt plašu klāstu ritma instrumentu). Vasarā darbdienās ģimeniski izbraucieni uz vasarnīcu, jūru, ezeriem, ārpuscentra parkiem un mini zoodārziem.
· * Mierīgu mājas atmosfēru, nelielu bērnu kompāniju (~5 mazuļi un 2 pieaugušie). Individuālu adaptāciju (iepazīšanās periods kopā ar mammu/tēti/omīti, individuāla miega rituāla kopīga radīšana)
· * Ik dienu pusdienlaikā-ieraksts virtuālā dienasgrāmatā par mūsu rīta cēliena piedzīvojumiem un ēdienkarte, daudz jauku fotogrāfiju no mazuļu ikdienas.
Gaidām zvanus, e-pasta vēstules, ciemiņus un jaunas iepazīšanās!
Tālrunis saziņai: 29729791, Paula; vai 

Ievietots 14. jūl 2015 17:23

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE