Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

kā labāk ?

Labdien!Sākšu ar to kad vairs nevaru tā dzīvot.Esmu laimīga sieva,mamma saviem bērniem,bet visu to burvību jauc vīra vecāki kuri katru dienu nāk ciemos un visu māca stāsta,ja es pasaku lai nejaucās tad pārmet tu neko nemāku un iet vaļā......vīrs ir pieaudzis cilvēks bet viņu uzskata par bērnu kuru var izrīkot pēc viņu vajadzības.Tā kā mēs dzīvojam īrētā dzīvokli esmu nolēmusi pirkt dzīvokli lai vīra vecāki nenāktu katru dienu....jā vel kas viņiem pat ir sava atslēga,es pat nevaru brīvi justies jo var ienākt  vīra vecāki.Jo mēs ar vīru pat nevaram justies brīvi,jo vienreiz jau bija šoks kad sex...... laika ienāca guļamaja bez klauvēšanas.........vairāk negribu.

Ievietots 7. jūl 2015 13:06

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

maijvabole

Nu pēc tā,ka ienāk guļamistabā bez klauvēšanas,es gan būtu apskaidrojusi,kašī tomēr ir privāta un intīma teritorija,kur nevajadzētu gāzties'' iekšā un ka šī ir jūsu māja. Vai viņas dzīvoklī arī tik bezprincipiāli drīkst ieiet?Nu un lai,ka attiecības atvēsinātos. Un kāda ir vīra reakcija,ka jūs pārbauda un kontrolē katru dienu? Vienreiz ar vīra vecākiem norunājat lai ļauj jums pasaimniekot nedēļu un tad redzēs kā tad būs. Visu var tak izrunāt. Un galu galā,var nomainīt atslēgu un viņiem nedot. Lai tak ļauj dzīvot! Man bija vīramāte,kas katru dienu gan nenāca,jo pilsētas otrā malā dzīvoja,bet zvanijās katru dienu un prasija atskaites. Beigās pateicu-mums viss ir labi līdz Tavam telefona zvanam. Kad pasaku,ka viss kārtībā,tā skaidri zinu-vīrs laicīgi no darba nebūs mājās un būs dzēris(šīs ligas dēļ arī izšķīros). Vairāk nezvanijās katru dienu.
Pievienots  7. jūl 2015 15:37

Atbildēt komentāram

Nereta

Diemzel es jau visi esmu izmeiginajusi un nelidz vini tapat nak un jaucas..Nezinu ko vairs teik jo esmu izmisuma
Pievienots  7. jūl 2015 18:47

Danna

Ko iesākt?Vispirms tev jārunā ar savu vīru.Vai viņam patīk tāda situācija?Ja nepatīk,tad lai pieprasa atdot atslēgas un nejaukties jūsu ģimenes darīšanās.Droši varat nomainīt citu slēdzeni.Vispār jau briesmīgi,ka vecāki vēl nav pārrāvuši tā saucamo nabas saiti ar savu dēlu,tādas trakas mātes nav retums-dzīve tiesām izvēršas murgā jaunajai gimenei.
Pievienots  8. jūl 2015 08:48

Atbildēt komentāram

Danna

KĀ RĪKOTIES SIEVIETEI, JA VĪRIEŠA MĀTE IEJAUCAS ATTIECĪBĀS? Ineta Lazdāne psihologe uzsver, ka situācijā, kad vīrieša māte iestājas pret dēla attiecībām ir vairāki modeļi. Bieži vien tas ir aukstais karš starp šīm divām sievietēm, kur vīrietis mēģina izdzīvot tam visam pa vidu, jo viņam abas ir svarīgas, tomēr viņš neuzņemas atbildību par skaidru savu lēmumu un izvēli. Ja mīlestība ir pietiekoši stipra, viņš var izdarīt izvēli par labu savai mīļotajai, līdz ar to attālinoties no mātes. Tajā būtiska loma būs tam kā jaunā sieviete spēs noturēt robežu, neļaujot tiešā veidā vīrieša mātei jaukties viņu ikdienas dzīvē. Pāru konsultante uzsver, ka svarīgs ir pats sākums, kā mēs gan saviem, gan vīrieša vecākiem parādam, ka šeit – tagad ir MŪSU mājas, un tikai MĒS izlemsim kā lietas notiks. Tam ir vajadzīga drosme, bet pareizi nostādot noteikumus jau pašā sākumā, turpmāk tas var ievērojami atvieglot dzīvi. Svarīgi to darīt pieklājīgi un nevienu neaizvainojot, bet tomēr pietiekami noteikti. Bieži mēs to baidāmies darīt, jo nevēlamies aizvainot, bet tas sekmē to, ka nākotnē aizvainojumi no abām pusēm būs vēl lielāki, un, iespējams, tas var veicināt arī pāra attiecību izjukšanu. Turklāt pašam vīrietim var nebūt pietiekami daudz drosmes to izdarīt, jo viņš emocionāli ir daudz ciešāk saistīts ar savu mammu, iespējams, viņš varētu būt pat pateicīgs, ja viņam palīdzēsi to izdarīt. Psiholoģe norāda, ka attiecības starp vīrieša māti un jauno sievieti ir saikne starp diviem cilvēkiem, kuru abas puses kaut nedaudz var ietekmēt. Jāsaprot, ka slikto attiecību pamatā ir bailes. Līdzīgi ir arī jaunajai sievietei, kas piedzīvo ne pārāk silto uzņemšanu, palaižot vaļā aizsardzības sistēmu, kas nodrošina to, ka sākas slēpta cīņa ar aizvainojumiem. Atbruņojoša, lai gan tam nepieciešama drosme – būtu atklāta izrunāšanās ar vīramāti. Tomēr to varēs realizēt, ja attiecībās ar vīrieti būs drošības un stabilitātes sajūta.
Pievienots  8. jūl 2015 08:55

Nereta

es nespeju vairs runat jo vini nedzird vini naka un iet kad grib Es jau neatnemu viniem delu,bet gribu vienkarsi but laimiga sieva mamma kura pati ar viru lems par savu dzivi.
Pievienots  8. jūl 2015 17:50

Atbildēt komentāram

Danna

Viņi nedzird tāpat kā tu!Tu esi daudz runājusi ar savu vīru?Tev ir skaidra vīra pozīcija attiecībā uz saviem vecākiem?Droši vien jūsu situācija nav tik vienkārša,kā tu te pasniedz,jo tu pat neiekomentē,ko mēs tev iesakām.Varbūt PAŠAI jāmainās un jāmaina sava attieksme pret vīra vecākiem?Citus neviens nevar izmainīt,mēs varam tikai paši mainīties.Neatrisināts konflikts traucēs būt laimīgiem,sevišķi jau nu ar vecākiem!Tāpēc,mīļā,tev jāspēj gan runāt,gan rīkoties!
Pievienots  9. jūl 2015 06:08

Nereta

vins nevelas sapinat vecakus,es tikai gribu lai ievero kautkadu normu nevis 7 00 jau klat.Es nevelos nostaties starp viru un vecakiem,bet lai vina vecaki ievero musu privato dzivi.
Pievienots 10. jūl 2015 17:39

kata7

Varu teikt man ir lidziga situacija un varu teikt ka izrunasanas ar viramati ir ka kakim zem astes. Man pasai tikko bija asa paruna ar viramati apvainojumi nu gaja pa gaisu jo man nervi vairs neiztureja. Esmu ar viru 8 gadi kopa un gaidu 3 berninu es viramatei neesmu ista vedekla un ka tada vinai neesot vajadziga. Esmu vinai pazemojusies , piekapusies dariju visu lai izpatiktu vinai pat pliku paldies nepateica , bet ta vieta ta pat es biju slikta jo sabojaju sev veselibu un arstejos un atteicos to vairs darit , but kalponei vinu saimnieciba. A virs grib lai viss butu ideali es saprastos ar vina mati un vina ar mani, bet kada saprasanas ja otra puse to nevelas.
Pievienots 11. jūl 2015 14:01

Atbildēt komentāram

Nereta

Es ar censos saprasties bet vairs nespeju isturet kad man jadra lai ispatiktu vinu velmem,un tad sakas.Zinu kad neviens jau nav ideals bet es pati ar viru velos veidot savu dzivi.Un ka saku nedarit pec vinu prata tad es esmu slikta bet tas nekas visi jau nevar but labi. ;-) turamies abas.
Pievienots 12. jūl 2015 13:02

inna32

Man arī ir ļoti līdzigi. Ar vīru dzīvojam vairāk kā 10 . gadus. Visur iemaisīsies , kur vien var. Un mums jau nav 20 , lai mācītu dzīvot. Esmu mēģinājusi būt laba , bet tāpat jau nav labi. Kā sāku uzticēties vīramātei , tā vēlāk viss ko pasaku tiek pagriezts pret mani. Vairs neko cenšos galvā neņemt , bet tāpat jau pārdzīvoju. Žēl , ka tam visam pa visu ir meita.
Pievienots 13. jūl 2015 05:14

LAPAS KARTE