Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

maijvabole

Nu un ko iesaki darīt? Vest pie sevis uz mājām? Atklāt jaunu nodaļu pagalmā(baigi daudz vietas būs un aiz krūmiem intimitāte)?Kur lai tos nabadziņus liek,ja slimo ie vairāk kā paredzēts?-nošaut?Nu redz,šausmināties un vaidēt mākam,bet risinājuma pašiem nav. Slimnīcas vadībai arī laikam nav.
Pievienots 22. jūn 2015 15:47

Atbildēt komentāram

Danna

Es arī esmu sašutusi-tas nav jānoklusē!!!! Slimnīcas vadībai jādomā,kā palielināt palātu skaitu,jo tak skaidri redzams,ka insultu skaits arvien pieaug Es pievienojos cilvēkiem,kas NAV VIENALDZĪGI!
Pievienots 25. jūn 2015 08:16

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE