Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

implants uk

Sveikas varbut bus stulbs jautajums, bet man nav kam uzprasit... tad kad ieliek toi implantu roka, kad tas sak iedarboties, taja pasa diena vainedela japagaida? un vai tad kad ir implants , tad prezervativus nevajag? var laist ari ieksa? jau ieprieks atvainojos par tadu jautajumu

Ievietots 16. jūn 2015 14:53

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

nabina

Kad tev ieliks implantu tev iedos bukletinu ar informaciju, par to no kuras dienas var "laist ieksa"
Pievienots 16. jūn 2015 16:50

Atbildēt komentāram

Danna

Pirms uzdot ''stulbu jautajumu'',ja arī ''nav kam uzprasīt',vajag vispirms apskatīties informāciju internetā Te saite,kur pat var uzdot interesējošos jautājumus
Pievienots 18. jūn 2015 07:02

Atbildēt komentāram

maijvabole

Implants jau nepasargās no STS.
Pievienots 22. jūn 2015 15:49

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE