Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Notāri/es ,juristi/es atsaucieties!

Nepieciešama neliela konsultācija bez muļķigiem viedokļiem.

Situācija sekojoša-
Esmu precējusies, ir bērniņš, bet sanāca tā ka nolēmām,ka nekas nesanāks un katrs dzīvojām var teikt savu dzīvi jau 1,5 gadus, bet nebijām visu nokārtojuši oficiāli.Dzīvoju ar citu vīrieti, bet viss iegrozijās tā,ka ar vīru atkal satuvinājāmies, bet tagad uzzināju ka gaidu bērniņu,un nezinam kā to visu nokārtot oficiāi,lai bērniņa dzimšanas apliecībā būtu īstais tētis,kurš piekrīt visam.Varbut kāds var palīdzēt ar juridisku padomu?

Ievietots 10. jūn 2015 14:50

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

semolīna

Tu nesteidzies tik briesmīgi, varbūt pēc brītiņa satuvosies vēl ar kādu, tad visas problēmas pie vienas reizes arī atrisināsi... Vai varbūt dzīvojiet pagaidām kopā visi trīs. Kniebsies ar abiem, kāda tad šķirba, kurš tēvs, kurš nē? Kopā bērnu audzināsiet...Laba doma, vai ne?
Pievienots 10. jūn 2015 16:24

Atbildēt komentāram

maaaama

Palasi likumus. Tavs vīrs būs ierakstīts kā bērna tēvs,tur neko pagaidaam izdariit nevar. Tāda valstī likumdošana.
Pievienots 10. jūn 2015 17:42

Atbildēt komentāram

Danna

Ja jau atkal satuvinājies ar vīru un gaidi no viņa/ vai mīļākā?/bērnu tad tēvs jebkurā gadījumā būs oficiālais vīrs.
Pievienots 11. jūn 2015 05:57

Atbildēt komentāram

Kikimonc

Tev te diezgan nekorektu info raksta. no šī gada janvāra (2015) varbūt, jau gadu iepriekš, bet ir spēkā likums, kad ja esi laulībā un neesi izšķīrusies, bet dzimst bērns no cita vīrieša VAI esi izšķīrusies, bet nav pagājušas likumā noteiktās dienas (nedaudz virs 300) tad, lai bērna dzimšanas apliecībā tiktu ierakstīts vīrietis=bērna tēvs, nevis laulātais, tad ar abiem vīriešiem - oficiālo vīru un sauksim mīļāko, jādodas abiem reizē uz dzimtsarakstiem, kur abi rakstīs iesniegumu/piekrišanu un reģistrēs apliecībā kā tēvu - bioloģisko ne laulāto.
Pievienots 13. jūn 2015 17:55

Atbildēt komentāram

Kikimonc

Otrs variants - ja kāds no vīriešiem netiek - tad viņi var notariāli apstiprināt savu iesniegumu, un dot tev, un tad dodies ar šiem papīriem. Un trešais variants - kad nepiekrīt neviens - TIESA. Tapēc vienmēr - pirms guļ ar nākamo, jānokārto attiecības ar iepriekšējo.
Pievienots 13. jūn 2015 17:57

LAPAS KARTE